Krvácanie po ovulácii

liljaa
29. apr 2019

Ahojte maminky, chcem sa spytat na nezvycajne krvacanie, ktore sa mi prihodilo.
Mam 3 deti (dalsie uz neplanujeme), cyklus mam pravidelny 30 dnovy / ovulka 15-16DC.

V marci sme mali styk (bolo to na 11DC), nasledne som dostala menstruaciu v normalnom case ako vzdy. No prisiel april a v case kedy som uz mala mat PO ovulacii tak na 18 DC som slabo špinila. Ovulaciu som asi este ani nemala, pretoze by som to citila na prsnikoch (su po ovulacii vacsie, bolestivejsie)... Myslite, ze by som mohla byt tehu? Ak by sa to spinenie objavilo minuly mesiac tak by to mohlo byt UHNIEZDENIE ale teraz takto mesiac po styku mi to pride zvlastne....

Nikdy som pocas tehu nekrvacala a dokonca ani v strede cyklu... tak preto ma to prekvapilo.

lemoni86
29. apr 2019

@liljaa ahoj, tazko povedat z coho to je,skus si spravit test. A sla by som na tvojom mieste pre istotu rano na gyndu,lebo kazde krvacanie mimo cyklu nevesti,okrem tehotenstva, nic dobre.
Vela stastia 😉

karmela
29. apr 2019

Povedala by som že šlo o ovulačne špinenie

liljaa
autor
1. máj 2019

vdaka za odpovede dievcata, dufam, ze sa coskoro dostavi menstruacia.. aj ked nemam poovulacny ,,pocit" (chute, citlive prsia) ako vacsinou... ak by neprisla, navstivim lekara.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre