Krvácanie a slabý pozitívny test

sofinkasabinka
20. jún 2015

Ahoj babenky poslednú ms som mala 25.5-30.5 ovulaciu som mala 9.6 vden ovulacie a po ovulaci sme malý styk s manzelom a robila som si test pred tyzdnom mala som tam slabucku druhu ciarku , dnes som začala slabucko krvacat skorej ako som mala nie silno inak mavam vždy na začiatku dosť silne a teraz úplne slabé môže to byt uhnedzovanie vajicka dnes mi vyšiel test pozitivne co si myslite druhá čiarka je dosť silna co si myslite máte stym aj vy skúsenosť

somtoja13
20. jún 2015

@sofinkasabinka tento testik je bohužiaľ negativny.ta druha čiarka je kontrolná.Keby bol pozitivny tak tam máš plusko.A to krvacanie bude najskôr začínajúca ms

ladyblcha
20. jún 2015

@sofinkasabinka pozri si letak k tomu testu. toto je negativny test. pozitivny by spravil v tom vacsom ramceku +

bajana
20. jún 2015

Nemôžeš mať aj pozitívny test aj nidacne krvácanie...resp. nie súčasne...testovať 11DPO je zbytočne skoro, počkaj na vynechanú MS alebo na 15DPO

sibalka21
20. jún 2015

@sofinkasabinka keby bol pozitívny mala by si v prvom okienku plus, bohužiaľ toto je negatívny test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre