Krv ako prejav uhniezďovania vajíčka

mucha_puk
15. jún 2017

Ahojte. S manzelom sa snazime o babatko. Pred dvoma dnami sme v ramci prvych plodnych dni mali nechraneny sex. Dnes,teda po dvoch dnoch sme si to zopakovali a po sexe zo mna islo trochu krvi. Chcem sa spytat, ci to moze byt nejaky prejav uhniezdovania vajicka? Viem,ze krv moze znamenat vselico,ale skor ma zaujima,ci to nemoze mat nieco spolocne s tehotenstvom.

deti95060810
15. jún 2017

môže a nemusí...

nika898
16. jún 2017

Myslim ze by to bolo skoro. Ja som spinila pri oboch tehotenstva tak cca 5 dni pred ocakavanou ms. Prvy krat naozaj len spinila a teraz druht krat to bolo intezvinejsie. Trvalo to 2-3 dni. Drzim palce.

lubina
16. jún 2017

dva dni je prilis kratka doba, aby si to spajala s tehotenstvom...ak sa aj podarilo, po dvoch dnoch to nikto nevie...

svetielko24
5. mar 2024

@lubina dobrý deň, je to už asi staré, ale môžem sa spýtať? Mali ste niečo také ako menzes? Lebo ja som ráno začala krvácať, ale na menzes mi to neprišlo, keďže vždy skapinam doslova od bolesti, a teraz ma až tak nebolelo. Ďakujem za odpoveď 🙂

svetielko24
5. mar 2024

@nika898 dobrý deň, je to už asi staré, ale môžem sa spýtať? Mali ste niečo také ako menzes? Lebo ja som ráno začala krvácať, ale na menzes mi to neprišlo, keďže vždy skapinam doslova od bolesti, a teraz ma až tak nebolelo. Ďakujem za

lubina
5. mar 2024

@svetielko24 veru, to je uz ozaj stara diskusia, takze neodpisem na otazku. Ja som v tej moje odpovedi ani nepisala, ze som mala krvacanie, iba to, ze po dvoch dnoch sa to neda urcit. Zial nepomozem

svetielko24
5. mar 2024

@lubina pardon som sa pomýlila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre