Koniec PMS a menštruácia neprišla

30. júl 2024

Stalo sa vám, že Vám skončilo pms (hlavne mávam vždy bolest pŕs, po ktorej hneď príde menstruacia) a odvtedy 3 dni nič? ak ano, cím to nakoniec bolo? Ešte so to nezažila... mávam pravidelný cyklus. Teh.test negatívny. Môže byť, že zatiaľ? Ovulaciu som mala cca 15 dní dozadu. Menopauza by mala byť ešte ďaleko podľa odberov krvi. Viem, že mi nezostáva nič iné ako čakať, len na zaujíma, či sa niekomu také dialo.. dik

spanielka44
31. júl 2024

No neviem mne pri oboch začínajúcich tehotenstvách začali riadne boliet prsia už 5 dni pred MS ale nikdy to neutíšilo, práveže sa to stupňovalo tak to ozaj neviem povedat 🤷🏽‍♀️

flora2511
31. júl 2024

Ahoj. Par dni dozadu som tu jeden taký prípad čítala, ale už to nenájdem. Babu prestali bolieť prsia, mala prísť ms, čakala a po par dňoch meškania mala pozitívny test. Nemala vôbec žiadne príznaky v tom case. Tie prišli o tyzden neskôr. Môže s nemusí to byt tvoj prípad, no verím, že bude 🙏🏻🤍

pet888
31. júl 2024

A isto bola ovulacia 15dni dozadu?Lebo to by tehotensky test uz ukazal a ak nie,bola by menstruacia.Cize z tohto mi vychadza,ze ovulacia bola neskor.

macusiq
31. júl 2024

Ahoj. Ja ked som otehotnela prave vtedy ma prsia vobec neboleli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre