Konečne sa to podarilo. Čo myslíte?

bajjka
26. jún 2017

Konečne sa to podarilo čo myslíte???

pishtok
26. jún 2017

jasne. je to tam. 😉 o tri dni skuste znova a ak bude silnejsia tak sup k Dr.

bajjka
autor
26. jún 2017

@pishtok ďakujem v zime som potratila tak dúfam toto bude všetko v poriadku ;))

pishtok
26. jún 2017

drzim palce nech je vsetko ok. hlavne pozitivne myslieť. vsetko zle je na nieco dobre. asi to tak malo byt.. tak naozaj drzim palce.

heregova
26. jún 2017

@bajjka Ano,je to tam,drzim silno palce,aby bolo vsetko v poriadku

bajjka
autor
26. jún 2017

@heregova ďakujem krasne

llucciaa
26. jún 2017

vidím tam veru takého malinkého dúšika, povedala by som, že o pár dní bude čiarka oveľa silnejšia. gratulovať by som ti aj no budem radšej ak nám to potvrdíš od lekára a potom sa tu budeme s tebou silno radovať, len treba pozitívne myslieť a veriť, že sa to podarilo🙂

bajjka
autor
26. jún 2017

@llucciaa ďakujem krásne ;) za podporu

xxxxxnnnnn
26. jún 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

dai
26. jún 2017

@bajjka osobne by som si kupila iny test - ja som si tiez tento robila a rovnakeho ducha som videla, nebola som tehotna... tam je duvne to ukoncenievkde je vlastne naznacrna aj palicka akoby - ak este 1 mas tak si to vsimnes este pred pouzitim a ta robi casto toho ducha...
Su velmi presne a jasne testy ktore ti krasne ukazu vysledok uz 2-3 dni po meskajucej menstruacii...

bajjka
autor
3. aug 2017

Tak už je po vysnívanom bábätku vcera som bola znova na kyrete;((

pishtok
3. aug 2017

to ma mrzi velmi. skus si dat urobit vsetky mozne vysetrenia trebars aj krv partnera ci sa nejako vzajomne nebijete a az potom znova skusit aby si sa takto netrapila za kazdym. moze to byt len uplna blbost co ti branit do nosiť taka ktora sa bufe dat odstranit. drzim palce a prajem vela sil.

bajjka
autor
3. aug 2017

Ďakujem pekne my už dcérku doma jednu máme tak tam nebude neaky vážnejší problém ale samozrejme ideme na vseliake vyšetrenia ďakujeme ešte raz ;(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre