Koľko od uhniezdenia ukáže test spoľahlivý výsledok?

6. nov 2023

Vo štvrtok u mňa pravdepodobne prebehlo uhniezdenie, kedy sa môžem spoľahnúť na výsledok, koľko dni po uhniezdeni testovať, kedy sa vytvára hcg?

sisa_s
6. nov 2023

Testuj po meskani menstruacie, aby si sa vyhla sklamaniu a loveniu duchov...

autor
6. nov 2023

@sisa_s kojim, menstruaciu som ešte nemala

sisa_s
6. nov 2023

A ovulacia bola?

autor
6. nov 2023

Ved toto že neviem :(

sisa_s
6. nov 2023

A na zaklade coho si myslis, ze prebehlo uhniezdenie?

autor
6. nov 2023

@sisa_s podľa intenzity krvacania, menstruacia to nebola

kkovacovak
6. nov 2023

Tak to mohla byť práve ovulácia k si slabo krvacala. Prečo hneď uhniezdovanie?

autor
6. nov 2023

@kkovacovak urobila som si v ten deň ovulacny test

veselo_neveselo
6. nov 2023

No, skus najskor za 12 dni, este lepsie 14. To je taky cas kedy by uz mohlo byt na teste nieco. A ak to bola ovulacia, co si citila, tak uz aj menzes by si mohla dostat.

autor
6. nov 2023

@veselo_neveselo 12dni od spinenia?

pet888
6. nov 2023

Ovulacny test nie je pozitivny v case ovulacie,cize ten to nemohol vyvratit.Kolky den cyklu to bol?Mate pravidelny cyklus?

autor
6. nov 2023

@pet888 no problem je ten, že kojim a menstruaciu som ešte od pôrodu nemala.

autor
6. nov 2023

@pet888 no neviem, menstruacia to nebola, tak bud to bolo uhniezdovanie alebo ovulácia. Tehotenské testy mam ale zatiaľ negatívne, spinenie bolo vo štvrtok.

veselo_neveselo
6. nov 2023

Ano, od spinenia.

autor
6. nov 2023

@veselo_neveselo dobre ďakujem, tak ešte pockam, dnes je to 13 dni od styku, kedy teoreticky ovulacia bola neviem, zatiaľ mám testy negatívne.

autor
6. nov 2023

@veselo_neveselo takže ešte je skoro dôverovať testom?

pet888
8. nov 2023

Mohla to byt teoreticky prva menstruacia,taka slabsia,telo po porode moze inak reagovat ako predtym.Ak je 13 dni po styku test negativny,pravdepodobne tehotna nie ste.

vaneska44352
9. nov 2023

ahojte baby, viete mi poradiť? 2.11 som mala slabú druhú paličku na teste, 3.11 som dostala ms, 7.11 som si robila opäť test a už mi vyšla aj druhá čiarka pekne, dnes som bola u lekára a ten mi povedal že tam nič nevidí, že vnútri som normálna ako po ms má byť , hneď ako som vyšla od neho som si kúpila digitálny test a ukázal mi negatívny,nemáte prosím niektorá takú skúsenosť alebo radu pre mňa že ako mám postupovať? lekár mi povedal že tie testy mohli výjsť falošne pozitívne, ale nechce sa mi tomu nejako veriť, cítim v sebe že sa cítim inak ako pred tým, aj v podbrušku cítim také menšie tlaky ..
priložím foto prvého a posledného testu
ďakujem za každú odpoveď

autor
9. nov 2023

@vaneska44352 biochemicke tehotenstvo s najvyššou pravdepodobnosťou

ailiba
9. nov 2023

Ak to bolo naozaj uhniezdovanie, tak 2-3 dni po. Ak si ho mala vo stvrtok, tak v nedelu by uz bola urcite ciarka.

ailiba
9. nov 2023

@vaneska44352 podla mna si mohla mat ovu neskor, a aj ked si mala ms mozes byt tehotna. Lekar nic este nemusel vidiet, ked si bola velmi skoro. Skus testovat znova za 2 dni a uvidis, ci bude ciarka slabnut, alebo silniet.

vaneska44352
9. nov 2023

ale to by po ms práveže tá čiarka nezosilnela či?

vaneska44352
9. nov 2023

keby to je biochemické

vaneska44352
9. nov 2023

@ailiba neviem si to vysvetlit, cítim v podbrušku také tlaky ako keby som tam mala nejaku bublinu alebo také niečo, prsníky mňa bolia , išla som k lekárovi v podstate na istotu ..

vaneska44352
9. nov 2023

@ailiba keď to správne teda rátam toto je tretí týždeň , na koľko v októbri mi meškala ms 2 týždne ,potom som mala ms od 3.11 asi cca do 6.11 len že ešte po tom mi ukázala silnejšia čiarka

vaneska44352
9. nov 2023

@ailiba v nedeľu som mala ešte ms, preto som si ho robila v pondelok kde mi vyšiel takto viď na fotke, a o 3 dni neskôr (dnes) mi lekár povedal že tam nič nevidí, ale ani krv mi nebral nič

ailiba
10. nov 2023

@vaneska44352 hm, no po ms mi to pride celkom pekna ciarka. To, ze ti minuly mesiac 2 tyzdne meskala ms asi s tymto nesuvisi... To uz by lekar musel nieco vidiet. Ale po tejto ms mi to pride este dost silna ciarka. Cudne, ze ti lekar ani nebral krv...
Tak bud si otehotnela este minuly cyklus a babo sa neudrzalo a ciarka bude slabnut, alebo doslo k otehotneniu neskor a ciarka bude silniet. Myslim, ze lekar nieco vidi az ked je Hcg nad 1000.Tak asi ti ine nezostava, len par dni pockat a testovat.... Drzim palce.

kulumulu123
10. nov 2023

@vaneska44352 daj si urobit sukromne v zeleznicnej poliklinike v labaku testy na hcg stiji to cca 10eur vysledky do 24h a mas istotu

kulumulu123
10. nov 2023

@vaneska44352 v ba na trnavskom myte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre