Koľko dní od pohlavného styku mám robiť test?

6. jún 2024

Ahojte baby prosím poradíte mi koľko dní od pohlavného styku si robiť test ? Viem že si to môžem pozrieť na nete ale chcem vedieť vaše skúsenosti zatiaľ mi každá kamoška povedala inak .....

zuzana9393
6. jún 2024

Aspoň 10 dní myslím

heln
6. jún 2024

ked ti meska menstruacia

ivana3111
6. jún 2024

No mne vyšiel na 12. Deň ale podla mna keby si počkala minimálne takých 14-16 tak ti nič neujde.

magic08
6. jún 2024

ak si mala styk v čas ovulacia, tak po 10tich dnoch uz test vie zachytit.

marty_4
6. jún 2024

nema zmysel robit si ho zbytocne skoro. nerozumiem ani tomu, ked si zeny robia test este predtym ako by mali dostat menzes. ked meska, to je podla mna znak, ze si treba spravit test. ale mozno som len staromodna 😀

jaskolka
6. jún 2024

Najlepšie vtedy, keď ti už mešká menštruácia. Ak nemáš cyklus pravidelne, tak cca 12-14 dní po styku, aby si mala istotu, ze test ti ukáže správne. Lebo ak robíš skôr, tak kľudne ti môže ukázať falošne negatívny a pritom môžeš byť tehotná.
Nemá zmysel robiť skoro, ak si tehotná, dozvieš sa to tak či tak, a ak nie si, tak to nezmeníš.

venom19
6. jún 2024

Niekedy si zeny robia test skor, resp na 12 - 14 den, pretoze v pripade netehotnosti maju prestat uzivat napr. progesteron.

sisska96
6. jún 2024

Neviem. Ja som čakala aj mesiac, keď už aj menzes meskal viac ako týždeň. Kam sa ponáhľať, keď si tehotná tak budeš aj o mesiac, dva

zuzana9393
6. jún 2024

Čudujete sa načo ho chce robiť tak skôr. Možno mali nejakú sex. nehodu a boji sa. Nemusí to byť len nedockavost

spanielka44
6. jún 2024

Ahoj ja som si robila test na 10 dni po a bola tam slabá čiarka 🙂

autor
7. jún 2024

@marty_4 len u mňa je taký problém že ja mám niekoľko rokov tú menstruáciu rozhádzanú a každý mesiac ju dostanem inak .... Ale vraj mám hormóny v poriadku tak potom nechápem

autor
7. jún 2024

@zuzana9393 áno je to nedočkavost ... Nenahnevala by som sa keby tam boli 2 čiarocky na to sme pripravení už dlhšiu dobu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre