Kojím a menzes mi mešká 5 dní

6. dec 2020

Ahojte, kojím a mešká mi 5 dní ms, musí to byť tehotenstvo? Mala ste niektorá prípad, že vám meškala ms počas kojenia a neboli ste tehu? Menštruačné príznaky mám už cca týždeň len take mierne .. s mužom sme tento týždeň spali spolu raz , ale tak človek nikdy nevie .... minuly mesiac mi meškala 4 dni ale príznaky som mala až tesne pred ms .. mám pol ročne dieťa toto mala byt už štvrtá ms

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. dec 2020

@elizabet173 nechránim sa .. my fakt mame mizerný sex raz za mesiac tak koli tomu antikoncepciu brat nebudem ani nemôžem , keďže kojim a chcem teliesko .. naň sa chystám len doteraz som sa nedostala ..

autor
6. dec 2020

@elizabet173 a keď ti meškali mala si menštruačné príznaky či vôbec ?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. dec 2020

@elizabet173 myslím keď ti meškala ms či si mala menštruačné príznaky pred ms . Aj napriek tomu že meškala. Nemyslím tehotenstve

veronikaszabova
6. dec 2020

Anonym - je jedno, ci sexujes kazdy den, alebo mas "mizerny" sex vo frekvencii 1-2x za mesiac.
Ked ty nechces brat antikoncepciu, nech si muz da kondom.

Sprav si test, inak sa vysledok nedozvies.

zuzkastrap
6. dec 2020

Ahoj, ja mam 9 mesacneho a je kojeny a nedavame si pozor. Nevadilo by nam dalsie tehotenstvo. Ale menstruacia mi chodi ako chce a tehu som neni. Raz mi meskala aj 40 dni, inokedy tyzden.... a mavala som niekedy predmenstruacne bolesti a niekedy nie... ale najistejsie mas urobit si test. Ak si tehu tak ti to ukaze a ak nie tak nemusis viac nad tym rozmyslat ;)

habibim
6. dec 2020

Počas kojenia nie je pravidlo, aby bola menštruácia pravidelná... Ja som kojila a ešte kojím a v auguste v deň očakávanej ms som si urobila test, lebo mi nechutila káva, a keď som manželovi povedala, že som tehu, tak sa smial, že dobrý vtip.. Tak som kúpila test a boli tam 2 koľajnice jak hrom... Aj napriek kojeniu, aj napriek tomu, že sme druhého syna mali z umelého oplodnenia, lebo laparka ukázala, že mám totálne nepriechodné vajíčkovody...ale chcem dodať, že počas kojenia, môže byt cyklus raz dlhší raz kratší.. Mne vedeli meškať 5dni, ale vedela ms dôjsť aj 3 dni skôr..

sense
6. dec 2020

Nemusí to byť tehotenstvo ale môže, sprav si test a uvidis

autor
6. dec 2020

Oprava chcela aom napísať spali sme spolu posledný mesiac cize november len raz .

sense
6. dec 2020

Otehotniet moze aj z jednejo styku v mesiaci....preto je kepsie spravit si test

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
exotka444
6. dec 2020

Mam 11 mesačnú. Kojím a predsa som zostala tehotná. 🙂 Meskalo mi par dni a test negatívny. Až na niaky 10 deň miešania bol pozitivny tak tazko povedať. Môže to byť tehotenstvom ale aj nemusí

nevenka
6. dec 2020

Ak je to uz 14 dni od styku, sprav si test, to uz by mal byt vysledok bud-alebo...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre