Kedy vám vyšiel pozitívny test?

28. nov 2022

Ahojte. Kedy vám test ukázal pekne dve čiarky? Ukázal niekomu aj neskor, napr keď už par dni meskala menstruacia a dovtedy negatívny?

andie2810
28. nov 2022

Známa mala dostať 23 decembra ms, testovala aj na vianoce, aj na silvestra ale prvy pozit test mala až 4 januara

sono2
28. nov 2022

Ak vieš kedy máš dostať, máš pravidelnú ms, mne ukázalo 5 dní pred ms. Úplne s určitosťou ti musí ukázať v čase vynechanej ms.
Komu neukáže, nemá pravidelnú ms a len si myslím, že na dostať ale reálne to nesedí.
Neexistuje byť tehotná a mat negatívny test!

nique
28. nov 2022

Ja som mavala 30-32 dnovy cyklus. Ale test som mala pozitivny uz 28den.

andie2810
28. nov 2022

@sono2 no niektore ženy by ti tu vedeli oponovať z vlastnych skusenosti ☺️

terry658
28. nov 2022

Ja mám ovuláciu až 21. deň cyklu, čiže prvé testy vychádzali na 34 deň a neskôr.

marticka85po
28. nov 2022

@andie2810 pravdepodobne este nebola tehotna ked testovala prvykrat. Ked sa embryo zahniezdi,automaticky sa vyplavuje HCG do krvi aj mocu.

zuzkacik4
28. nov 2022

Mne prve dve tehu ukazal test este pred ms celkom slusne ciarky a teraz toto tehu mi testy zacali ukazovat pozitivitu az cca 3-4dni po meskani ms...a to tiez fakt najprv duchovia..a to som mala normalne 28dnovy cyklus vzdy vo vsetkych pripadoch...max +-1 den...

petruska173
28. nov 2022

Mne vyšla slabá čiarka 5 dní po meškaní. Každý druhý deň potom tmavla a na 10 deň po meškaní krásne ružové paličky.

andie2810
28. nov 2022

@marticka85po ovu mala odsledovanu folikulometriou ☺️ bohužial no je tam to rozpätie hcg veľke a asi sa neskôr zavrtalo ☺️

marticka85po
28. nov 2022

@andie2810 no ved hovorim ze ked testovala prvykrat este tehotna nebola. 🤷 Preto mala negativny test. Ono to embryo tam dlho neprezije. Uhniezdenie je 5-10dni po ovu..2dni po uhniezdeni sa zacina produkovat HCG

marticka85po
28. nov 2022

@andie2810 niekedy ani tym sonam sa neda verit. Kludne mohla par dni neskor ovulovat nez jej povedal lekar.Mne lekar povedal podla sona ze ovulacia uz prebehla a pritom neprebehla. Cyklus 75dnovy a MS nikde 🙈

andie2810
29. nov 2022

@marticka85po no ak jeden deň mala dominantny folik a potom už nemala, s tym že tam videl tekutinu, tak asi pukol predsa nie ☺️všetko jej sedelo ako hodinky.... ale to je jedno no tu aj tak každy hovori len podľa svojich skusenosti, my dve sa tu budeme zbytočne dohadovať ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre