Kedy vám ukázal test tehotenstvo?

carinka888
1. jún 2022

Kedy vam ukazal test tehotenstvo? Je mozne ze clear blue test ukazal negat v den menstruacie ( moc poobedny) aj napriek tomu mozem byt tehu? Dakujem 🙂

matullienka
1. jún 2022

@carinka888 mne obyčajný ukázal vždy 3 dni pred ms

pukina
1. jún 2022

@carinka888 stat sa moze, ale mne napr. clearblue ukazal pozitivitu najsilnejsiu zo vsetkych testov co som skusila asi 2-3 dni pred ms. Je to individualne, ale v den ms by uz mohlo ukazat. Skus si zajtra/pozajtra spravit test z ranneho mocu

carinka888
autor
1. jún 2022

@pukina jasne aj prve tehu mi ukazal clear blu..🙂 len sa pytam ci moze byt aj takato moznost😉

ailiba
1. jún 2022

@carinka888 urcite ano... Zalezi, kedy si otehotnela a ako stupa hcg. Mne po 3 dnoch meskania ukazal test slabu ciarku... A pravdaze ranny moc dost pomaha. Ale nie z noci, ale ked som si robila okolo 10tej rano.

nelca0510
1. jún 2022

@carinka888 niektore kocky tu na MK majú ducha už aj 5 dni po styku :D ale ukázal mi až deň po vynechaní menzesu,vtedy som si vždy robila,skôr to nemá zmysel.

nevenka
1. jún 2022

@nelca0510 ale tak ma to zmysel par dni pred MS, pokial vies, kedy bola ovulacia, tych 11 dni po ovulacii uz ukaze 10 -kovy, bezne lutealnu fazu mavam 14 dni, takze tie 2-3 dni pred MS uz moze ukazat.

gertys
2. jún 2022

Myslim ze nie si tehotna

ellisa12
2. jún 2022

@carinka888 mne obyčajný týždeň pred ms ... digi som mala už len na potvrdenie 🙃

nina19833
2. jún 2022

Ten uplne obycajny test mi ukazal po tyzdni. Keby mi skor napadlo spravit, tak si aj skor spravim, len mi vobec nenapadlo, ze mi meska menzes 😀 Pri druhom to bolo ine, to som robila testy podchvilou.

alina765
2. jún 2022

12 dni meškania 😊

matulla49
2. jún 2022

Ahojte baby tiež mám otázočku keďže nemám skúsenosti s tehotenstvom . Menštruáciu mám nepravidelnú , ale podľa kalendára mi meškajú 2 dni - posledné tri dni mám pálenie záhy a je mi ťažko na žalúdku test som si robila - žiadne silne dve čiarky viď foto , keďže sa tu alw píše všade u duchoch tak neviem ci je toto možné považovať za ducha a ci niekto z vás mal pálenie záhy uz v rannom štádiu tehotenstva . Ake sú vaše skúsenosti ? A čo si o tom myslite ? Ďakujem každému za reakciu a prajem ešte krásny zvyšok dňa

alina765
2. jún 2022

@matulla49 vidim drzim palce❤

sense
2. jún 2022

@matulla49 test je rozmoceny à uschnuty výsledok by som za relevantný nepovažoval. Skus iný test

matulla49
2. jún 2022

@alina765 vážne ? A ja, že to je asi tá kontrolná čiarka - len to pálenie záhy sa mi nepozdávalo , lebo som s tým nikdy problém nemala 😂 no počkám dva dni robím nový - teraz už asi ani nezaspim z tej neistoty 😅😅

matulla49
2. jún 2022

@sense skúsim o dva dni ak nedôjde menstruacia - dám vám vedieť

alina765
13. jún 2022

@matulla49 Ako?

matulla49
13. jún 2022

@alina765 pred dvoma dňami test snehobiely - takze len falošný poplach 😉

alina765
13. jún 2022

@matulla49 meska?

matulla49
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ludka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika109
25. sep 2022

Ahojte, pridam sa k vam, chcem sa spyhat menstruacia mi meska 5 dni a clearblue test mi dnes ukazal este len 1-2.. je to mozne?

matullienka
25. sep 2022

@kika109 áno je to možné, mohla si mať posunutu ovulaciu

Dievčatá prosím vás nestresujte sa zbytočne tými tt, ktoré vám ten test ukáže, ved mohli ste mať posunutu ovulaciu, neviete presne dátum kedy došlo k oplodneniu vajíčka, teda pokiaľ ste neboli na umelom oplodnení. Skúste sa trosku viac tešiť a menej stresovať uvidíte dobre to dopadne. Držím vám palce a krásne tehulkovanie prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre