Kedy ukáže digitálny Clearblue test 3+?

31. júl 2024

Ahojte 9.7.2024 mi ukazá clearblue 1-2 a odvtedy ukazuje iba 2-3.Nemal by ukazovať už 3+? Ďakujem pekne odpoveď a za vasě skusenosti.

e1i
31. júl 2024

U dr si bola? Aby vylucil mimomaternicove tehotenstvo? Ja som tak mala ze aj po tyzdni ukazoval rovnako a nakoniec to bolo mimo,v pravom vajcovode a akutna laparka

Prip odber krvi na hcg?

autor
31. júl 2024

@e1i U dr som bola potvrdila mi tehotenstvo áe plod este nebolo vidno a dala mi termin na koniec augusta. Nemam ani ziadny tehotensky priznak

tessa165
31. júl 2024

mne nezacal ukazovat ani 2-3 a to som mala hcg pri ktorom mal ukazovat uz 3+, isla som radcej na krv ako samoplatca kedze som uz mala predtym mmt, takze to nemusi nic znamenat, tie testy su proste len predrazene lakatko za rovnaku cenu vyhodnotia krv v labaku

3petka
31. júl 2024

načo testuješ, teraz je dôležité aby dr potvrdil prosperujúce tehotenstvo. Ostatné je zbytočné.

autor
31. júl 2024

@3petka Testujem pretoze som 3krat potratila nato testujem

autor
31. júl 2024

@tessa165 dakujem zajdem na odber

3petka
31. júl 2024

Tak by ťa mal gynekológ častejšie kontrolovať a brať ti krv na hcg či stúpa.
Ja som potratila 2x a keď sa zadarilo 3x bola som tam každý druhý deň či je všetko ok spolu s nasadenými liekmi na udržanie.

autor
31. júl 2024

@3petka Mam za sebou 3 zdrave tehotenstva a 3 potraty ktore sa udialy az po nich.Je dovolenkove obdobiea moja gyn robi az na konci augusta preto ma nekontroluje a zastupujuca gyn je daleko v inej spadovej oblasti a na pohotovosti ma nebudu kontorolovat kazdy den lebo to neni akutne.Opytala som sa ci niekomu uz takto test stal takto dlho na 2-3 a ci by uz nemal ukazovat 3+.

svetlonos
31. júl 2024

Mne ukázal CB 3+ keď mi ms 2 dní meškali.

lalala94
31. júl 2024

Nie som si na 100% istá, ale marí sa mi, že 3+ mi ukázal pri týždňovom meškaní - +/- pár dní naviac. Od 9.7 by už mal ukázať 3+.

autor
31. júl 2024

Tiez si myslim zeby mal ukazovat uz 3+ dakujem za odpoved

deti95060810
31. júl 2024

autorka, nemusíš mať vôbec žiadne príznaky tehu... každé tehu je iné, tiež sa mi stalo ...

autor
31. júl 2024

@deti95060810 fakt?? Ja som mala vsetky tehotenstva zatial totozne vzdy som pregrcala

deti95060810
31. júl 2024

áno ozaj...

sofia1979
31. júl 2024

Mne tiež neprešlo na 3+a bohužiaľ bol to ma

beeruska555
8. aug 2024

Ahoj neviem ako aktuálne je tato téma ale chcela som sa podeliť o moju skúsenosť , že áno ak test dlho ukazuje 2-3 a máš z toho zlý pocit je možné že to tehlstentvo nedopadne dobre . Bola som 2x tehkstna vždy krásne testy rástli aj Hcg , no naposledy mesiac dozadu sa mi celé tehu od začiatku nepozdávalo , test mi ukazoval skoro 2 týždne stále iba 2-3 a to som vedela že mal už dávno ukazat 3+ no bohužiaľ sa to potvrdilo a potratila som v 7 týždni , dúfam ale ze tvoj prípad ti nakoniec nebude , je veľa diskusii že ani nemusí ten test preskočiť , ale u mna vždy keď bolo zdravé tehostnevo tak pekne preskočil :( držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre