Kedy testovať?

29. sep 2022

Ahojte, som 4-5 dni od ovulacie. Mali sme nechraneny styl. Pobolieva ma jemne podbrusko a je mi na vracanie. Tiez mam citlivejsie prsia. Moze to nieco znamenat? Kedy sa mozem najskor otestovag?
Dakujem.

elizabet173
29. sep 2022

keď ti mešká, aj keď test mnohým žením ukázal tehotenstvo aj pár dní pred očakávaným príchodom menštruácie, tiež sa tu denne množstvo žien zbytočne stresuje, lebo test ukazuje ducha, tehotné nakoniec nie sú a sú sklamané. To, čo pociťuješ, nemá ešte s tehotenstvom nič spoločné, alebo je to PMS alebo si si to v túžbe po dieťati vsugerovala.

autor
29. sep 2022

@elizabet173 to musim este minimalne tyzden cakat

veronikaszabova
29. sep 2022

4/5 dni po ovulacii estena milion percent nemas priznaky. Aj keby sa zadarilo, vajicko este nie je ani uhniezdene.
Testuj, ked ti bude meskat menzes

elizabet173
29. sep 2022

a aký zmysel má testovať zajtra alebo pozajtra, keď je to 50:50? Zbytočne budeš stresovať, ak to nevyjde, budeš sklamaná, počkala by som.

zuzsat
29. sep 2022

Ak sa zadarilo je mozne testovat od 10dpo. Ja som mala pidi ducha a kazdy den o nieco silnejsi

nivea22
30. sep 2022

4-5 dni od ovulacie je strašne skoro na testovanie ale aj na tehotenske priznaky. Tie prichádzajú až keď ti začne stúpať hcg hormón. Zbytočne budeš teraz vyhadzovať peniažky za testy.

zuzsat
30. sep 2022

Kazde.telo.je ine... Riad sa tym co citis ty.. ja som mala priznaky na 6,7,8 dpo... Bolo mi rano zle.. najprv som myslela ze som nieco pojedla ale ked to bolo aj na dalsi a dalsi den uz mi to nedalo a pockala.som na 10dpo a urobila test... Som v 6.mesiaci...

zuzsat
30. sep 2022

Vlastne qni neviem ci to bolo dpo ale na 6,7,8 den po sexe a na 10d.po sexe som mala ducha. Ovu neviem kedy presne bola bolesti som mala v pondelok/utorok..sex v nedelu 🤷

ajko2011
30. sep 2022

Najlepšie až keď mešká ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre