Kedy ste začali mať príznaky tehotenstva?

11. sep 2023

Ahojte,

kedy ste začali cítiť príznaky? Mám cca 7dni do MS a mám take pichanie v podbrušku a začala ma dnes páliť záha, ktorá ma nikdy nepali.

Ďakujem za odpovede

luciah187
11. sep 2023

Tak 2-3 dni do MS.

anett30
11. sep 2023

2dni pred MS

dixitka
11. sep 2023

Môže to byť kľudne ono 🙂 mňa 2 dni mega pálila záha a bolo to už pár dní po oplodnení (cca 10 dní pred očakávanou MS). Inokedy s tým problém nemávam, ani som vôbec nič ťažké nejedla vtedy, takže to bolo tehotenstvom, aj keď som to vtedy ešte netušila. Asi o 3 dni neskôr (7 dní pred očakávanou MS) mi začalo aj nechutenstvo, ktoré sa postupne zhoršovalo až do riadnych tehotenských nevoľností. A ešte ma pobolievalo podbruško aj prsia - myslela som, že mám mimoriadne silné PMS 🤣

jaga18
11. sep 2023

U mňa pri všetkých začali až okolo 6tt .nikdy nie skôr. A pri poslednom to trvalo tak 2-3dni a to bolo celé.

kvetinka1918
11. sep 2023

10 dní pred MS mi vyšiel pozitívny test jasný ako facka 😂🥰 cítila som bolesť pŕs mala som ich až také napíšte a nejak som vedela že som proste v Tom nonstop som spala

autor
11. sep 2023

Ďakujem dievčatá. Mala som 3mes. dozadu missed abortion. Keby nám to takto vyšlo na prvý raz, hrozne by som sa potešila. Pri tom prvom tehu som vedela že som tehu skôr, než som robila test. Tiež ma začala páliť záha, pichalo v podbrušku. Uvidíme no, nechcem si nič namyslat alebo tak, aby som nebola sklamaná. Test si urobím až keď vynechá MS, tak mi, prosím, držte palce🙂

luciah187
11. sep 2023

Drzime 🍀

trojnasobnamama
11. sep 2023

Mne taky cca tyzden pred očakavanym menzesom.Strasne často som cikala a myslela ,ze som prechladla.No neprechladla😁

obleckodogymu
11. sep 2023

Už pred ms som vedela, že sa niečo deje, že niečo nie je ako vždy a tušila som,ze to bude práve toto 🤭...potom ms neprišla, nebola som vôbec prekvapená, spravila som test a boli to 2 čiary ako koľajnice 😅

betulinka1
11. sep 2023

Nemala som ziadne v 11 tom tyzdni som isla gynekológovi, ze mi neprisla menstruacia ale mam strasne bolesti. Ze to je urcite rakovina, lebo som mala problemy s krčkom. Ze mi pozrie ultrazvuk a pichne injekciu aby sa mi pustila. A on kuka, ze nie rakovina a ani cysta. Menzes som mala normalne, iba treti mesiac mi neprisiel. Keby som nemala bolesti, tak urcite nejdem hned gynekológovi. Cize neviem kedy by som zistila, ze som tehu 🤣🤣🤣. Drzim palce. Kamoska mala potrat a podarilo sa im hned potom otehotnieť. Ani 3 mesiace neprešli od potratu. Cize zázraky sa deju.

vhorvathova506
11. sep 2023

Ked som stihla zobrať aj antibiotiká 😀 ale aj vyvracala a priateľ mi hovorí ty si tehotná už rovno aj 4 testy mi išiel kúpiť 🤣

13riska13
12. sep 2023

Drzime palce

autor
13. sep 2023

Baby. Mám 5 dni do MS. Dnes slabučký ružový výtok, pichanie v podbrušku, jemne pali záha. Ak sa mi nerozbieha MS, tak je fakt možné, že to vyšlo. Kedy van ukázal test tehu? Ja by som najradšej pockala až keď začne meškať. Mám však za sebou MA a lekár spomínal, že keď mi vyjde pozitivny test, nasadil by mi preventívne fraxioparin.

dixitka
13. sep 2023

Tak najlepšie je testovať až v čase MS, ale citlivý test by mal ukázať už pár dní pred. Ja by som na tvojom mieste asi zajtra skúsila s ranným močom, a ak to bude negatívne, skúsiš zas o pár dní a uvidíš

jaga18
13. sep 2023

Pockaj ešte deň dva, 3 dní pred ms ti test už určite ukáže, keby sa zadarilo. Držím palce.

autor
13. sep 2023

@jaga18 ďakujem, počkám ešte nejaké dni.

bodka2213
14. sep 2023

Kedy ti vychádza MS , lebo mne má prísť v sobotu a tiež čakám či príde alebo nie 😎 robila som si v utorok test , že či nejaký duch ale úplne nič tak asi nič z toho zase 🙄 dúfam, že to aspoň tebe vyjde ...silno držím palce 🍀 úplne viem čo cítiš a prežíváš 🤗

autor
14. sep 2023

@bodka2213 ďakujem, si zlata. MS čakám v pondelok, tak uvidíme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre