Kedy ste začali cítiť prvé príznaky tehotenstva?

8. aug 2022

Kedy ste zacali citit "prve priznaky" tehotenstva?

simik22
8. aug 2022

Zlatko, máš toho plný internet. Je to úplne individuálne.

babovka2321
8. aug 2022

Prvykrat v 7-8tt, druhykrat v 6tt. Ak neratame vynechanu menstruaciu, ktora je zvycajne prvym priznakom.

zojanka
8. aug 2022

Vždy až po vynechanej ms a pozitivbom teste

nika_val
8. aug 2022

Pokial som nemala pozitivny test (robila som si až 8den meškania) tak som si nevšimla nič alebo teda neprikladala som žiadnu vahu tomu
Po teste som si začala uvedomovat že som viacej a rychlejšie unavena, že stale mam chuť len na 1-2jedla dookola (aj to bol chlieb so šunkou a uhorkou a slaninove rohliky nič ine som nechcela jesť 😁) a to sedelo tak nejak na 6tt

ls56
8. aug 2022

10dni od oplodnenia😀 mala som zvysenu teplotu a citila som sa “zaparene”

helus888
8. aug 2022

Niekedy v 8 TT aj to len bolesť pŕs

sindyem
8. aug 2022

Necitila...mala som pocity rovnake ako ked mam dostat mestruaciu, typicke PMS, bolesti krizov...plus ale hrozne napatie v prsiach, co predtym nebolo..az den pred MS som hnackovala a bolo nieco inak..tak som skusila test, na ktorom uz bol mietny dusik. ❤️

autor
9. aug 2022

Vdaka za odpovede ;)

majki_ki
9. aug 2022

No napríklad pri tomto tehotenstve som si test robila 5 dní pred ms na základe toho, že mi bolo nejako ,,inak,, a veru aj to bol ,,iný stav,,

autor
9. aug 2022

@majki_ki a ako ti bol oak sa smiem opytat? Ja pri prvom tehotenstve ma zacali boleit prsia 4 dni po ovulacii mam to aj zaznacene v kalendari :D aj taky biely vytok som mala asi den na to..az ptoom som sa dozvedela ze v tehotenstve moze byt taky vytok....... no a teraz som len 7 dpo ale od vcera takisto nejak tazko mi na zaludok prsia ma trochu bolia ale tak z vonkajsej strany len na dnes som par krat pocas dna citila take tahanie v podbrusku...akoze ja si to stale nejak vysvetlim ze to creva alebo nieco :D nesnazim sa robit si nadeje ale 2.den mi je tak blbo na zaludok ze bleee :( aj moju milovanu kavu popijam cely den :D

majki_ki
9. aug 2022

Vieš čo, mňa prsia vôbec neboleli, tie na začali až neskôr, nejak možno v 7-8tt, bolo mi úplne tak nevoľno, taký žalúdok na vode.. mala som doma test, hovorím si, že skúsim aj keď teda bol z moču cez deň a skoro som odpadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre