Kedy ste mali pozitívny test?

matulka537
2. dec 2021

Ahojte žienky. Mala by som na Vás otázku ohľadom pozitívneho tehu testu. Posledný styk bol 8.10.21 Menštruácia prišla 20.10.21 bola klasická normálna. 18.11. som bola u doktorky kde samozrejme nič nevidela , keďže to bolo ešte pred očakávanou menštruáciou. Mala som pocit akoby som bola tehu, sama neviem či si to nahováram alebo čo sa deje 🙂 . 21.11.21 som v ten deň silno začala ráno krvácať trvalo to celý deň bolo to silnejšie ako bežne menštruáciu mávam. ďalšie 4 dni som krvácala ale slabšie . Skúšala som už viacero testov no každý bol negatívny. Od vtedy pohlavný styk nebol. Z vašich skúsenosti y už test ukázal tehotenstvo? Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď a želám príjemný deň

aspinka
2. dec 2021

Celkom nechapem tvojej otazke... ked si mala 21.11. menzes si tyždeň po periode ako možes byť tehotna? Cyklus trva cca 28 - 30 dni v strede cyklu je zvyčajne plodné obdobie... nemala si ešte ani plodné dni tak nemôžes byť tehotna...

kratucka
2. dec 2021

takze posledny styk bol v oktobri a potom si mala aj menstruciu a teda aj teraz v novembri opat, tak to mi nevychadza teda, ze by si mala byt tehotna.

matulka537
autor
2. dec 2021

Rozmýšľam nad tým keďže menštruácia bola inakšia ako obvykle. A viem že niektoré žienky mali počas tehotenstva menštruáciu. 🙂

agacela
2. dec 2021

@matulka537 ak si mala test negatívny tak nie si tehotná … žiaľ….
Aj keď si mala inú menštruáciu ako zvyčajne …
Negatívny test=nie sú tehotná

matulka537
autor
2. dec 2021

@agacela Ďakujem za tvoj názor veľmi pekne

jaskolka
2. dec 2021

Mala si normálny menzes, krvácala si, plus ešte silnejšie, testy sú negatívne, pohlavný styk si mala v októbri (je december).
Na základe čoho myslíš, že si tehotná?Ze máš taký pocit? Ze "niektoré ženy" mali menštruáciu aj tehotné? To je skôr špinenie aj to nemáva každá žena, skôr výnimky.
Krvácanie počas menštruácie sa moze meniť, nemusí byť celý život úplne rovnaké.

stanusenka
2. dec 2021

@matulka537 podľa mňa už keď tak biochemické tehotenstvo, bolo a skončilo hneď v začiatku, tiež som to tak mala dokonca bol aj slabučko pozitívny test

petruska173
3. dec 2021

@stanusenka aj mne sa to stalo. Najskôr krásne dve čiarky, ktoré začali po 3 dňoch slabnúť a potom som dostala ms ale bolo to dosť hrozné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre