Kedy spraviť tehotenský test?

Včera o 16:24

Ahojte na kolky dpo ste si robili test a mali ste nejakú čiarku ? Ja som dnes 7dpo a láka má to spraviť už 😅

majamat
Včera o 16:40

este je skoro. bud bude biely, alebo budes anhanat dchov. pricom testy duhcuju aj zenam, co tehu vobec nie su.
cize minimalna sanca, ze sa dozvies vobec ako na tom si.

michaela789
Včera o 17:40

7dpo sa prinajlepšom vajíčko len uhniezďuje. Produkcia hcg stúpa tak každé dva-tri dni... A aj to bude len tieň čiarky, ak vôbec, keďže rast hcg je individuálny a u každej ženy a každého tehotenstva inak rýchly.. Ono nie pre srandu sa vraví "až keď mešká"...nie je to povera vycucaná z prsta, ale normálne to matematicky vychádza tak, že test je spoľahlivo pozitívny alebo negatívny až vtedy.... takže asi tak.

kitycat
Včera o 18:22

Este tyzden pockaj, mne snad az treti den meskania slaba ciarka vysla

amelie22
Včera o 19:01

Prvé tehotenstvo som 10 dpo mala uppne slabú linku čiarku, takú ze som si mobilom na ňu svietila, ale nejaký duch tam už bol, na 11dpo už to bola čiarka, svetla ale normálne viditeľná. Dnes som si robila 11dpo ale digitálnym a už vyšiel výsledok. Takze si myslím ze tých 9-10 dpo úplne najskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre