Kedy si urobiť test?

monula3421
24. sep 2022

Ahojte žienky, chcem sa opýtať či mala.niektora podobný prípad ako ja.
Tak 13 septembra ma začali bolieť bradavky,mala som asi hodinový ružový výtok (dúfam,že to bola ovulka)
14 septembra stále tie bradavky a taký maslový výtok
Stále mam také poobolievanie v podbrušku a sem tam pichanie na ľavom aj pravom vajecniku
Od 20 septembra mám taký mliečny výtok ktorý po zaschnutí zozltne
23 septembra o 6 ráno keď som si po nočnej ľahla tak som mala na ľavej strane také divné ,,brnenie" ..neviem to inak opísať .
Cyklus mávam 34-43 ako kedy .
Sex s vyvrcholením sme mali tam kde sú srdiečka (prikladam aj fotku)
Tam kde sa píše,že by mala byť ovulka tak tomu moc neverím
Dneska bol test negatívny :( ani náznak po duchovi a strašné by sme sa potešili babenku

monicka976
24. sep 2022

@monula3421 vzdy ked mas nechraneny styk mozes otehotniet, test sa robi v pripade meskania menstruacie

marlenka222
24. sep 2022

@monula3421 vyťahujem guľu zo skrine. Dlho som neveštila. Neviem, či bude mať guľa dobrý deň a vydá jasnú odpoveď či áno alebo nie. Keď zafúka, možno sa rozhodne pre áno, pri bezveternom počasí ohlási zrejme nie. Nehnevaj sa, ale žena, môžeš byť tehotná ale aj nemusíš. Keď popremýšľas, prídeš na to, čo ti chýba - vtedy si je vhodné spraviť test. Inak je zbytočný.

christinka1
24. sep 2022

@monula3421 nie nemôžeš byť tehotná, keď si mu to robila ústami, čiže testovať sa je zbytočné....

monula3421
autor
24. sep 2022

@monicka976 ahoj no v podstate už mi mešká tak či tak pár dní . Chcela som len vedieť podľa tých srdiečok kedy by mi tak.mohlo ukázať aspoň ducha na tt

monula3421
autor
24. sep 2022

@christinka1 nikde som nepísala ,že som ho robila ústami. Hľadám tu normálne odpovede a rady nie sarkazmus

monicka976
24. sep 2022

@monula3421 ak mas dlhy a nepravidelny cyklus navstiv gynekologa a on ti vie presne odsledovat ovulaciu, niekto ju ma v strede, ja osobne ju mam tesne pred menstruaciou, ked mi to doktorka pozrela, zadarilo sa ihned

mimi16
24. sep 2022

@monula3421 v deň meškajúcej menštruácie by mohlo už niečo byť na teste. Mne vyšiel slabunký duch asi dva dni vopred.

monula3421
autor
24. sep 2022

@monicka976 som objednaná v októbri až :( tak musím vyčkať . Tak sa ti zadarilo teda hneď. Supeer

monula3421
autor
24. sep 2022

@mimi16 keď tú ms mám takú akú mám.. podľa tých kŕčov vytoku a bradaviek si myslím že ťa ovulácia bola akurát vtedy kde sú aj tie srdiečka. Aspoň v to tak dúfam . Tak skúsim asi ešte o 5 dni tt a hádam tam bude druhá /

monicka976
24. sep 2022

@monula3421 mam takto 2 synov 🙂 pri prvom sme skusali asi 4 mesiace, nic, a akurat som mala preventivku a tam som sa len opytala, a hned mi pozrela doktorka ze za 2-3 dni bude akurat ovulacia, tak sme skusili a hned sa podarilo. Druheho sme rovno skusili tiez v tom obdobi dni tesne pred a ten bol tiez hned na sup. Vela stastia nech sa zadari 🍀

anjelicek26
24. sep 2022

Aku normalnu otazku fakt cakas? Vytok, bradavky, hypoteticka ovulacia v appke... mozes byt tehotna a nemusis, pockaj, kym bude menstruacia meskat a sprav si test... ak je negativny, tak tehotna nie si, ak dojde menstruacia, tiez tehotna nie si. Nie vzdy zena otehotnie pri prvom nechranenom sexe...

monula3421
autor
24. sep 2022

@monicka976 tak to ti teda závidím . Musíš byť šťastná žena.
My sa pokúšame zatiaľ len 5 mesiacov tak dúfam,že čoskoro budeme traja.
Si zlatá ďakujem krásne .

monicka976
24. sep 2022

@monula3421 stastna len vycerpana,mam dvoch lapajov co davaju zabrat 😉 to mate este kratko snazenie neboj, skus najprv tu ovulaciu zistit, ja som tiez mala cyklus kadejako tak to bol taky zaklad zistit, kedy a potom uz len ta prijemnejsia cast - vyroba 😅😁 ked sa zadari daj vediet, nech mozem pogratulovat 🤗

monula3421
autor
24. sep 2022

@monicka976 skúsim doktorke zavolať v pondelok či by som nemohla prísť skôr a hádam dokonca roka sa podarí 🙂
Určite sa ti ozvem , tak zatiaľ ďakujem krásne :*

cecilia29
24. sep 2022

Ak si myslis kedy bola ovulka , tak pripocitaj k tomu nejakych 14-15 dni . Vtedy by malo byt vidiet aspon viditelneho ducha.

monula3421
autor
24. sep 2022

@cecilia29 ďakujem skúsim o 5 dni ďalší testik tak hádam že tam bude druhá čiarka a keď nie tak tá lekárka a potom ,,výroba" 💕🥰

monula3421
autor
24. sep 2022

@monula3421 Ja len preto táto diskusia lebo tie pocity čo mám sú také o dosť insie ako mávam...týždeň pred ms mávam strašné kŕče ,nervózna som ako pes a teraz iba to jemne poobolievanie a pichanie a hlavne ten výtok čo som taký teda ešte nemala

christinka1
24. sep 2022

@monula3421 na debilnú otázku typu "môžem byť tehotná???" A čo mi máme veštecké gule?

monula3421
autor
24. sep 2022

@christinka1 ja som sa pýtala v príspevku či niekto niečo podobné nezažil. A keď je to debilina otázka pre teba tak to nekomentujem.

stellarstar
24. sep 2022

Keď máš len teraz ovu tak zbytočne testuješ. Odo dňa vplynutia spermie s vajíčkom až ku uhniezdeniu potrebuje aj 12 - 14 dní, takže naj je sa testovať v deň meškajúcej ms. Takto a teraz zbytočne testuješ, u dr si ten termín nechaj a nedavaj na skorej. Fakt sa to neoplatí.

mamina87
24. sep 2022

Krásny deň ...držím prsty aby sa zadarilo😊 fakt len čakať ....len u mňa to čakanie ide dobre na nervy ....ja mám práve dostať krámy ..od štvrtku keď sa utriem tak mám ružové na tvaletaku ...aj kus na vlozke hnedé ale nič viac ...čakala som že sa spustim ale nič ..test som si robila cez deň ale nič neukázalo ...no ešte zajtra ráno si spravím ....ako som zvedavá lebo my sa nesnažíme ....to by bol poriadny smykanec 😱

monula3421
autor
25. sep 2022

@stellarstar no tak budem skúšať toho 29 septembra. Hádam sa nám tam ukážu . Nič iné v hlave nemám len to ako by sme sa potešili prírastku 💕

monula3421
autor
25. sep 2022

@mamina87 to spinenie býva tzv uhniezdenie..tak možno že sa vám zadarilo. Ja takéto spojenie nemám len nejaký biely taký mliečny výtok či čo to je ..tak držím vám palčeky💕🥰🥰

stellarstar
25. sep 2022

@monula3421 ti verim a viem aké je to a práve z tohto dôvodu že si ženy zbytočne rovia test pred MS treba vždy až dňom meškania. Veľa žien si robí test aj týždeň pred MS potom tam majú slabú čiarku dostanú MS a vyjde najavo ze mali biochemické. Toto je pre snažilky naozaj zbytočné lebo potom otázky typu čo som mohla lepšie urobiť, či mám ísť na pohotovosť, prečo práve ja atď
Takže až keď ti bude meškať, držím palce

monula3421
autor
25. sep 2022

@stellarstar No práveže už meškajú ale uvidím toho 29

stellarstar
25. sep 2022

@monula3421 to ružovo označené nie je ovulka?

monula3421
autor
25. sep 2022

To čo mi ukazuje že by mala byť ovulácia tak to si nemyslím,pretože som nemala žiadne výroku,boelsti ani nič. A 13 septembra možno bola alebo okolo tohto dátumu pretože som mala taký ružový výtok a vtedy ma začali aj bolieť bradavky to trvalo asi týždeň potom deň dva už o čosi lepšie a teraz cítim celé prsia a hlavne z boku strašné bolia na dotyk a takto som to ešte nemala ..plus dneska také divné bolesti v podbrušku tak dúfam,že to vyšlo ..ale tak zistím o pár dní asi až :/ to čakanie je hrozne :(

monula3421
autor
25. sep 2022

A od 16 som mala mať znovu ms ale zatiaľ nič a to mávam týždeň pred strašné kŕče. Dosť som pila aj alchimelku beriem aj inofolic tak buď to mi to poprehadzovalo alebo sa podarilo

mamina87
25. sep 2022

@monula3421 to mám dostať už krámy a nieako štrajkujú ...test som si robila a nič neukázalo ...zajtra volám lekárke nech sa objednám tak som zvedavá že čo mi povie

monula3421
autor
25. sep 2022

@mamina87 ja som si dneska dala červené víno to mi vedeli spustiť tak uvidím čo a ako tiež. Držím palceky teda 🥰 ozvy sa ako si dopadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre