Kedy si spraviť test?

hanzelko
15. dec 2020

Ahojte pokúšame sa o bábätko a mám 2 dní do ms , no strašne ma bolia prsniky a pycha ma v brušku taký divný pocit tam mám myslíte že ak som tehotná a správym si poobede test by mi mohol ukazat //?

kikulienka94
15. dec 2020

sprav si test zajtra ráno
možno by ti ukázal aj tento poobedný ak si tehotná

baluinka
15. dec 2020

My sme sa dlhšie snažili,to znamená,že som bola veľakrát sklamaná a frustrovaná z negatívnych testov a preto,keď už som bola naozaj konečne tehotná,som vydržala spraviť si ho až 5 dní po meškajúcej ms 🙂 vtedy aspoň dve čiarky boli ozaj výrazné a nemusela som riešiť ako xy báb tu v diskusii,či je tam na teste nejaký duch,či nie..skús počkať,či ti bude meškať..

zdencaaaa
15. dec 2020

Ja som si robila test na 9DPO poobede ked som prisla z prace a palicka bola krasne vidiet. Skus testnut, ved za to nic nedas

majamat
15. dec 2020

vseobecne sa odporuca az ked ms meska, kym nemeska, moze byt este hladina hormonov nizka a test nemusi nic ukazat. no su zienky, ktorym ukazal. tak ak to chces skusit, halvne takto na zaciatku, tak z rynneho mocu, je tam vyssia hladina hormonov,a ko v poobednom.

bagre
15. dec 2020

ak nebola posunutá ovulka a sú to príznaky tehotenstva tak už ukáže, ale spravila by som ráno

monique89
15. dec 2020

ja by som nevydrzala a spravila si test hned 🙂 ak bude negativny, stale mas nadej, ze si ho robila priskoro...

1mina
15. dec 2020

ja som si obidva razy robila az par dni po ms, teda orvy krat som si spravila asi dva dni pred Ms a negativny a 5 dni po ms a to uz boli pekne ciarky 🙂 takze zo svojej skusenosti by som vydrzala aspon do ms aj ked viem ze je to na nevydrzanie :D

mima194
15. dec 2020

Ahoj, presne mam symptómy ako ty, mne ma prísť ms v piatok... Neviem sa dočkať taktiež... Mam tak ze cítim podbruško... Vytok.. Bolí ma chrbát hrozne.. Kríže.. Uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre