Kedy si spraviť tehotenský test?

11. dec 2021

Ahojte ženy. Dojčím takze mám veľmi nepravidelnú menštruáciu. Dostávam ju občas po mesiaci ale občas aj po troch. Teraz som mala naposledy menštruáciu 15.11. , kedy je možné že mi tehotenský test ukáže výsledok ? Vôbec neviem kedy si ho spraviť nakoľko nemusím dostať MS ďalšie 2-3 mesiace aj ako netehotna😌

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. dec 2021

@bambulienka25 lenže cely mesiac sexujeme , my chceme ďalšie bábätko 🙂len netuším kedy spraviť test 🤷‍♀️

leuska1991
11. dec 2021

Tak to je tazke,zistit kedy bola ovu . Skus si spravit test.

monny222
11. dec 2021

ak bola menštruácia 15.11., ovulacia pravdepodobne 2 týždne na to, takže už by si bola 2 týždne 🙂 mne tiež presne mesiac po poslednej menštruácii ukázal test výsledok 🙂

mamina0078
11. dec 2021

14 dní po styku alebo najskôr v deň MS

thereisabear
11. dec 2021

Skús v pondelok. Ja by som aj dnes skúsila.

autor
11. dec 2021

Ach teraz neviem či si mám spraviť teraz alebo počkať 😁 pri prvom tehotenstve som mala veľmi citlivý čuch na všetko . Fakt som cítila až za roh a od včera to mám zasa 🙈 fakt sa cítim tehotne. Len ťažko povedať keď to tehotenstvo očakávam či to neni len v hlave . Skusim počkať do pondelka a spravim test. Dam vedieť výsledok 😌👍🏻

autor
11. dec 2021

Test mám negatívny

monny222
11. dec 2021

Skus počkať ešte tyzden keď ti bude meškať 🙂

autor
16. dec 2021

Robila som si včera z ranného mocu a stále neni ani pozitívny ani nemám MS 😑 som zvedavá čo z toho bude ale asi skôr čakám MS už …

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre