Kedy si môžem spraviť test?

mimi2567
14. okt 2023

Dobrý deň chcela by som sa opýtať je to už 6 deň od pohlavného styku a dnes my meška druhý deň menštruácia a mám bieli výtok už 4 dni je možné uhniezdenie alebo by my ukazal uz niečo test?

luciah187
14. okt 2023

@mimi2567 mi a biely, a mas odsledovanu ovu? Nejako mi to casovo nededi, ale ak ti meska, mozes urobit test.

mimi2567
autor
14. okt 2023

@luciah187 ovulaciu nemám odsledovanu len sa bojim ze by bolo ešte skoro na test😕 keďže je to 10 dni plus minus od styku

luciah187
14. okt 2023

@mimi2567 mne ukazalo uz 9 dni od ovulacie. Zavisi od toho, ci ti nie je luto testiky minat. Ved kludne den dva pockaj, ale pri meskajucej ms by malo ukazat.

stellarstar
14. okt 2023

@mimi2567 tak teraz 6 alebo 10 d si od styku?

stellarstar
14. okt 2023

A ešte dodám v deň styku nemusí dôjsť k oplodneniu takže ms ti môže meškať z iného dôvodu

selena_luna
14. okt 2023

Aj keby si pred 6 dnami pri styku otehotnela, biely vytok 2 dni po sexe nie je a ani nemoze byt priznak tehotenstva. Vajicko sa uhniezduje na 10 dni od oplodnenia a teda oplodnenie vobec nemusi byt v den styku. Az po uhniezdeni sa zacne produkovat hcg a zacne byt nieco vidiet na teste. Suma sumarum, ak nepride ms, test si skus urobit o tyzden.

sweetbrownie
14. okt 2023

@mimi2567 podľa výtoku by som sa teda vôbec neorientovala kedže biely je normalný mávala som ho stále a pred očakávanou ms ho bolo o niečo viacej. Keď som zistila že som tehotná tak som biely vytok nemala a objavil sa mi priehladný a natahovací ako vaječné bielko.

mimi2567
autor
14. okt 2023

@sweetbrownie presné niečo také mám len som to správne nevedela pomenovať a test sa bojim robiť keďže meška este len dva dni uz jedno tehotenstvo mam za sebou ale pri prvom som žiaden test nerobila lebo som bola u gyn a tam sa zistilo ze som v 4tt takže neviem kedy si ho spraviť

sweetbrownie
14. okt 2023

@mimi2567 Akože jeden test hore dole ak si myslíš že si tehotná tak by som ho skúsila takto budeš stále nad tým premýšlať. Mne ukázalo už na 8dpo maličkého dúšika

mimi2567
autor
14. okt 2023

@sweetbrownie ďakujem asi dnes alebo zajtra skúsim 🙏

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi2567
autor
16. okt 2023

@julia2002 no mala som uplne začínajúce druhu čiarku tak dnes a zajtra skúsim znova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre