Kedy si mám urobiť Clearblue digitálny test?

9. okt 2024

Ahojte
Kedy si mam spraviť clearblue digitálny test ked som mala pohlavný styk v piatok tj. 4.10 a dnes mi to mešká 3dni?
Čítala som ze tento test je citlivejší ako ostatné...

valentinaaa5985
9. okt 2024

Ale takto to nefunguje.... Máš odsledovanú ovuláciu kedy si ju mala.... Ovulácia musí prebehnúť a vtedy mať nechránený styk a potom následné uhniezdenie vajíčka trvá cca 14 dní... Tak pochybujem že za pár dni od styku ti ukáže test graviditu....

sisa_s
9. okt 2024

To mas ovulaciu odsledovanu 2dni pred ms?

gejb
9. okt 2024

Keď už ti meska tak si test môžeš spraviť.

autor
9. okt 2024

@valentinaaa5985 mam apku v mobile a tam mi to ukazuje ale inak to nesledujem...

autor
9. okt 2024

@sisa_s ovulácia bola este min mesiac

valentinaaa5985
9. okt 2024

Apka v mobile je len orientačná... raz som mala ovu na 11 den cykku potom na 14 den cyklu vzdy inak....kazde telo, kazdy cyklus je iny

autor
9. okt 2024

@valentinaaa5985 tak ked sa mam riadit iba podla apky tak mi ukazuje na 15den cyklu... Inak to nesledujem...

sisa_s
9. okt 2024

Tak potom nemas ako otehotniet zo styku 4.10, ked ovulaciu si mala v septembri

autor
9. okt 2024

@sisa_s ja netvrdím že som tehotná len neviem preco mi to mešká nikdy to tak nebolo...

ronie338
9. okt 2024

To ze mešká neznamená tehotenstvo. Stres,choroba, lieky, menej spánku... pričiň môže byť viac. Spraviť si klasický test ideál dr max, a keď do 10 dní nepríde k dr a on pozrie. Aj mne tak raz meškali asi 2 týždne šla som k dr a on ze akurát mam ovulku, ukázal mi aj na usg ako to vyzerá. Hoc co to môže byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre