Kedy robiť test?

28. sep 2021

Všetkých zdravím, chcem sa len spýtať 18-19.9. som mala ovuláciu-silné plodné dni kedy som mala pohlavný styk. Menštruácia mi má prísť o 5 dní. Otázka znie, kedy robiť tehotenský test? - (robila som si päť minút do zadu, vyšiel negatívny, neviem či bolo skoro na test ešte).

-pár dní po ovulácii som mala výraznejšie pichanie tupé akoby v ľavom vaječníku. A posledne dva-tri dni mám každým dňom silnejší výtok biely taky hustejší aj sem tam mám nafúknuté bruško.

-mimochodom posledné štyri dni som mala nádchu a kašeľ. Môže byť že to bolo z prechladnutia a zbytočne si robím nádej?

Ps: za každú normálnu odpoveď vopred ďakujem. Kto si chce zarýpať, nech ide niekam inam, slušne sa pýtam, keďže s tým nemám veľké množstvo skúseností.

leuska1991
28. sep 2021

Urcite je velmi skoro,pockat az na meskanie menzesu...

alenka551
28. sep 2021

počkaj ešte nejaký čas pre istotu 🙂

leuska1991
28. sep 2021

Drzim palce,aj ja v to dufam,ze 10teho najdem dve ciarky na teste😉

autor
28. sep 2021

@leuska1991 držím ti palce ❣️.

@leuska1991
@alenka551
-môžu byť podľa vás tie príznaky ako výtok a pichanie dôvodom tehotenstva alebo skôr toho prechladnutia?

leuska1991
28. sep 2021

Tazko povedat,ja som mala aj pichanie aj bolesti v podbrusku na zaciatku som stale chodila na zachod s vlozkou,a nic...uz menzes neprisiel. Tak som si urobila test uz bol pozitivny a ani som to necakala. Inak aj teraz som taka,ze cakam a cakam ,ci budu dve ciarky,je to dost zle na psychiku. Aspon moju 😁

itka1
28. sep 2021

este je velmi sko na testovanie treba pockat do vynechanej menzes vytok moze bit aj prechladnutim infekciou nemusi to hned znamenat tehotenstvo trwba sa dat do psychickej pohody a zbitocne sa nestresovat pises ze si mala ovulaciu mas to neako potvrdene lekarom alebo testom pochanoe tiez moblo znamenat prebiehajucu ovulaciu ktora mohla bit posunuta ja som mala pri oboch tehu posunutu ovulaciu a mala som ju tesne pred ocakavanym mezes ktory uz nedorazil pozityvny test som mala az cca tyzden po vynechanom menzes

autor
28. sep 2021

@leuska1991 ani nevrav, ja som raz potratila pred dvoma rokmi v 10tt, druhý krát o necelý mesiac to bude rok čo som prišla o chlapčeka v 21tt po ktorom mi museli kvôli placente robiť vyskrab alebo ako to nazvať.. Takže celkom mám aj obavy ci sa to vlastne niekedy podarí a možno preto sa tak sledujem ale ide to riadne na psychiku máš pravdu

autor
28. sep 2021

@itka1 menštruáciu mám pravidelnú takže som išla iba podľa kalendáru menštruačného ale nestalo sa mi ešte aby som malá takú tupu bolesť pri ovulke. A chvíľu pred ovuláciou ak nebola posunutá teda.. Som dobrala čipky gynela Flora lebo ešte pred tým som mala mykozu tak som si preventívne dávala tieto čipky ktoré sú po liekoch dobré na oslabenú imunitu takže predpoklad nejakej infekcie je nízky ale tak pravda je že mám časté problémy so ženskými vecami co sa toho týka stále som mávala nejaké bacily a podobne od kedy som porodila respektíve potratila.

sense
28. sep 2021

Sprav si test keď ti bude meškať ms, 5 dní pred je skoro...

leuska1991
1. okt 2021

Ahoj,nerobila si si test?odvtedy?

alenka551
1. okt 2021

podľa mňa jedno aj druhé. to ťažko posúdiť nami neodborníkmi.

autor
1. okt 2021

@leuska1991 ešte nie, snažím sa vydržať ms mi má prísť až v nedeľu tak počkám ešte

leuska1991
2. okt 2021

Aj ja este cakam,za 8dni mam dost menzes. Mala som uz ducha na teste,mam stale bolesti v podbrusku. Tak hadam to vyslo. 🥰

autor
3. okt 2021

@leuska1991 tak ty sa môžeš tešiť už keď máš ducha 😍 ja oby dve tehotenstva som mala ducha a bolesti ako keby má prísť ms.. No mne má prísť dnes ms, zatiaľ neprišla ani necítim nič a test som dnes robila ráno tiež nič negatívny.. Chvíľu ako by som videla ducha ale to už asi len v mojej hlave, mne asi bude iba meškať taky pocit mám keďže predchádzajúce tehotenstva som cítila ako keby ma prísť a twraz nič.

barborkakr
3. nov 2021

@leuska1991 ahoj, ako si dopadla? fakt si si robila test uz 8 dni pre ms a bol duch? ja mam 7 dni pred a tiez asi skusim 🙂

barborkakr
3. nov 2021

ahojky ako si dopadla?

leuska1991
3. nov 2021

@barborkakr ahoj ,akurat dnes som bola u gynekologa.Tehu potvrdene,bolo vidiet srdiecko 7+2🥰

leuska1991
3. nov 2021

@barborkakr a ty ako?si tehu?

barborkakr
3. nov 2021

@leuska1991 ja som mala iba tyzden dozadu po-stredu plodne tak netusim😊🙏🏻Premyslam kedy test…gratulujem velmi❤️

leuska1991
3. nov 2021

@barborkakr dakujem,drzim palceky🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre