Kedy robiť tehotenský test?

11. aug 2024

Ahojte baby , prosím vas kedy je najvhodnejšie robiť tehu test ?
Mešká mi menštruacia 4. Deň
Test som si robila včera a aj dnes , výsledok je negatívny
Avšak je mi nejak dosť zle , necítim sa dobre , dnes mi napríklad k večeru bolo ťažko na žalúdku akoby na zvracanie
Prosím nesmiete sa a nemať blbe odpovede , pokiaľ poradiť nevieš ani nepíš 🙏
Kamarátka mi hovorila že je veľa žien , ktoré boli tehotné no test im ukazoval negatívny , avšak neviem nevyznám sa v tom , preto hľadám odpoved názor tu , ďakujem ❤️

di1234
11. aug 2024

Vieš kedy si mala ovuláciu?

andrea_82
11. aug 2024

Ja som casto mala taketo stavy, ked sme sa snazili. Priznaky si mozes aj vsugerovat, psychika je mocna. Alebo ta druha moznost, ako pise di vyssie, ze si mala posunutu ovulaciu. Ale ak by si uz mala taketo priznaky, tak by si pravdepodobne mala aj pozitivny test.

anjelicek26
11. aug 2024

No jo len pre kazdu je nieco ine "blby" komentar. "Vela zien, ktore boli tehotne pri negativnom teste" skutocne spocitas na prstoch jednej ruky, len evidentne internet znesie... ked je ti zle, mas priznaky, mas mat v rukach pozitivny test, pretoze je pritomne HCG, ktore ta takto rozhodi... ked ten test pozitivny nie je - je bud prilis skoro (nemala by si mat teda priznaky), alebo si to vsugerovavas (ano kazda sme tam raz a aj viac krat bola, ze pocity level milion a nic s toho..)

Takze tak, vydrz este tri dni, ak test ostane negativny a MS sa nedostavi, zajdi na gyndu... mozes mat cystu alebo cokolvek ineho...

dadka1997
11. aug 2024

Ak ti je zle a test je negativny, tehotná nie si ... rastom hcg hormonu sa prejavujú aj priznaky tehotenstva, co v tvojom pripade test vyvrátil... môže to byt nejaka viróza, alebo si to vsetko nahovaraš.. mysel je silnejšia než si myslíme

zobaka
11. aug 2024

to by si uz mala kolajnice ako z KE do BA

autor
11. aug 2024

Ďakujem , baby za odpovede , ešte menšia otázka na koniec 😅 možno budem za blbu ak na miesto čiarky ak niekto uvidí lebo vidieť tam je prasklina znamená to chybný test alebo ten test tak ma byť ? Je tam proste akoby puknuté , tento test nepoznám takže netuším 🙈

anjelicek26
11. aug 2024

Normalne to rozober a vytiahni ten pruzok a uvidis. Nema to tam byt prasknute, takto sa s toho neda nic vycitat.

autor
11. aug 2024

@anjelicek26 ďakujem za odpoved , skúsim , lebo prasknutý je len som nevedela či má byt taký alebo sa stala chyba

kajka2022
12. aug 2024

Mne meškal 4 dni a ráno pozitívny test som mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre