Kedy môžem testovať?

dadka1234554321
22. júl 2022

Ahojte baby s partnerom sa snažíme pól roka o bábätko. Gynekolog zistil že mám PCO a že teda to otehotnenie nebude také jednoduché , minulý mesiac mi nasadil clostylbegit na ovuláciu a však neviem Či som ju naozaj mala na koľko dr mal dovolenku a testovať som bohužiaľ nemala čas. A však robila som si tehotenský test na 23D kt. Bol negatívny. Včera som mala dostať menzes ale neprišiel. Mám veľmi divne chute. Je podľa Vás už čas na test ?

thereisabear
22. júl 2022

Môžeš

pondelok01
22. júl 2022

@dadka1234554321 kolko dnovy cyklus mas bezne? Mavas pravidelny? Nasadit clostilbegyt a potom nerobit folikulometriu a nespustit ovulaciu liekmi mi pride dost nezodpovedne od toho doktora, hlavne ked mas polycysticke vajecniky aj bez jeho “liecby”. Moze ti meskat, lebo ti dozrelo viac folikulov a nepraskli a vznikla cysta, napriklad.

dadka1234554321
autor
22. júl 2022

@pondelok01 ahoj , cyklus veľmi nepravidelný

pondelok01
22. júl 2022

@dadka1234554321 tak potom po dovolenke k doktorovi, nech sa pozrie, ci ovulacia vobec prebehla, ci nemas novu cystu, alebo nie si nahodou tehotna. Ale fakt nechapem, na co ti to daval teraz, ked vedel, ze ta nebude moct odsledovat. Tento liek sa moze podat iba 3 cykly za zivot, a on hned ten prvy ani nepozrie, aku mas reakciu. Ako vies, ze si mala vcera dostat, ked mas nepravidelny cyklus? Od 23 DC si uz netestovala?

pondelok01
22. júl 2022

Testovat 23 DC bolo kazdopadne velmi skoro

7kikuska7
22. júl 2022

Ideálne je test robiť keď menzes mešká 5-7 dní.

christinka1
23. júl 2022

@dadka1234554321 ahoj mne tiež endokrinologička zistila PCO... Nepravidelný cyklus,anovulácia.... Užívala som 3 mesiace Siofor a mne zabral a pomohol k otehotneniu☺️ do 3 mesiacov od užívania som si našla vysnívané //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre