Kedy mi test ukáže tehotenstvo?

sisi89
15. jan 2015

Ahojte/Dobrý deň! Mám jednu otázku. Od kedy ukazuje test tehotenstvo? Naposledy som mala 9teho decembra menstruaciu a teraz v januári ešte som nemala. Pred troma dňami som spravila test ale negatívné výsledky ukazolval. Môžem byť tehotná alebo len tak mešká? Poradte mi. Ďakujem.

dorotka2013
15. jan 2015

skus zajst za gynekologom...

nanka3
15. jan 2015

@sisi89 tt sa robi 2 tyzdne po sexe, ak teda uz ubehol tento cas po poslednom sexe a test je negativny, tak tehotna nebudes, ale ak este tie 2 tyzdne neubehli, skus pockat 😉

sibalka21
15. jan 2015

@sisi89 test sa robí na vynechanu MS. Pokiaľ ti testy ukazuje negatívne a máš už týždeň vynechanu MS tak chod k lekárovi nech bud potvrdí alebo vybratí tehotenstvo.

sisi89
autor
15. jan 2015

Ďakujem

zuzula1975
16. jan 2015

Zalezi od toho kedy si otehotnela. Mne vysiel prvy pozitivny/velmi slabulinko a po limite/ az skoro 2 tyzdne po vymeskani. Ale ja som aj otehotnela dva tyzdne neskor, cca 1den pred ocakavanou menzes. Aj to sa stava...

ilie
16. jan 2015

Mne ukázal v deň,kedy mala prísť ms.

reby
16. jan 2015

mne ukazal 2 dni meskania ms

barboritta
16. jan 2015

Mne 5 dní pred ms silné čiarky

ninka214
17. jan 2015

Ahojte baby.Prave mi ukazaltest,ze som tehu - test clearblue 1-2 tyzden. Hned na to som si z tej istej vzorky mocu robila aj mamatest a tam je len jedna palicka. Ms som mala dostat vcera,aj ked mam dost nepravidelny cyklus,ale spriemerovanim mi vysiel vcerajsi datum.

afra
17. jan 2015

@ninka214 verila by som clearblue ;) Ale pre istotu o 2 dni zopakuj bud jeden alebo druhy test 🙂

axelka
17. jan 2015

Mne ukázal test už keď mi 2 dni meškali, druhá čiarka bola síce slabulinká ale bola 🙂 a mala som úplne obyčajný test, keď som si kúpila s vyššou citlivosťou tak akurát tá čiarka bola trošku výraznejšia.

ninka214
18. jan 2015

@afra uz som nastavena na to,ze som..a velmi sa tesime,14teho februara mame svadbu..sranda je,ze nam to vyslo na prvy sup..a mam doma nakupene ovulacne testy,ze od tejto ms to ideme sledovat a ms uz neprisla-bolia ma vajecniky,prsia uplne strasne,nafuknuta som..ale fakt stastna..kedy mam ist doktorovi?ak beriem dlzku cyklu podla posledneho,tak som mala dostat v utorok.

afra
18. jan 2015

@ninka214 No by som skusila este test pre istotu. A k dr.? Tak o 2tyzdne? Najlepsie mu bude zavolat a on ti povie,kedy prist ;) drzim palce 🙂

somtoja13
18. jan 2015

@ninka214 Ahoj, ak ti digi test ukazal 1-2 to so v 3-4 tyzdni a to je na lekara podla mna skoro pockaj este buduci tyzden teda pokial nebudes mat bolesti alebo spinit a kludne az potom k lekarovi 😉 potom mas aj realnu sancu male vidiet ;) a urcite by som si urobila esze testik najlepšie ranny moč .ja som robila len z ranneho a sledovala ako mi ciarka postupne silnie . držím palce

ninka214
18. jan 2015

@somtoja13
@afra
Robila som aj dnes rano test - nejaky z dr.max a vysli mi dve palicky ;) Aj ked jedna slabšia,ale bola viditelna 🙂
Zajtra zavolam doktorke a poradim sa s nou,ze kedy mam prist 🙂 Dakujem Vám kocky za rady :* Peknu nedelu

somtoja13
18. jan 2015

@ninka214 Gratulujem 🙂

afra
18. jan 2015

@ninka214 super 🙂 gratulujem :* a nie ze budes stresovat so svadbou ;)

sonika696
18. jan 2015

ahojte baby ja som si robila test a negativny... mam 10 dpo,,, casto mocim , pobolieva ma podbrusko ako pri kramoch a chce sa mi spat... mozem byt tehotna aj napriek negativnemu testu?robila som si mamatest a ties negativny, vcera som si kupila test AXIOM SET s HCG 25 mlU,,, Tak som zvedava

katuska74
12. mar 2021

@axelka gratulujem v prvom rade no ja už meškám 9 deň zatiaľ čakám do nedele len sa bojím ci to ukáže keď mám poruchu štítnej žľazy od malička mam už 16 ročnú dcéru no s novým partnerom túžime po bábätku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre