Kedy k doktorke, keď mám pozitívny tehotenský test?

vendy23
15. okt 2023

Ahojte , včera som si urobila tehotenský test . Je pozitívny to iste aj dnes . Vid foto . Moja otázka znie 26.10 mám ísť ku gynekológovi na preventivku . Mám počkať a ísť tam až vtedy ? Alebo mozem ísť skôr . Nechcem aby mi zbytocne nepovedal že mám prísť ajtak o týždeň alebo dva .

simik22
15. okt 2023

Úplne stačí vtedy

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
15. okt 2023

U môjho gyn., to funguje tak, že zavolas a sestrička tá objedna podľa poslednej menstruacie. Môj gyn. objednáva tak okolo 8tt, skôr to nemá veľmi zmysel

vendy23
autor
15. okt 2023

@simik22
@nikaa951
@pribinak
ďakujem veľmi pekne 🫶🏻 tak zajtra zavolám a uvidím čo povie sestrička . Takúto vec riešim prvý krát preto sa radšej pýtam . ♥️

jarka0
15. okt 2023

Ahojte baby možno to bude blbá otázka ale snáď ma trochu upokojí vaša odpoveď. No ako začať tak posledná ms 19.8.2023 k dr som išla 6.10. A na ultrazvuku nebolo vidno srdiečko že som podľa merania 4tt čo som si myslela že už to bude 6tt🤷‍♀️a teraz idem vo štvrtok 19.10. Keď som pozerala na internete tehotensku kalkulačku tak podľa ms by som mala byť už začínajúci 9tt neviete mi poradiť 🙏ďakujem

mima1608
15. okt 2023

@jarka0 môže to byť posunutá ovulácia

deti95060810
15. okt 2023

to si ešte len v 2-3 ...to stačí o mesiac - aj tak nič neuvidí aj tak....

dadka128
15. okt 2023

@vendy23 prídi vtedy keď si objednaná, ak by si začala krvacat alebo spinit pohotovost

vendy23
autor
15. okt 2023

@dadka128 dobre . To snáď nie …

ankare
15. okt 2023

@vendy23 gratulujem! Zavolaj tam zajtra, že máš poz. testy a že si objednaná. Buď Ti dajú nový termín, alebo stačí aj ten dohodnutý.
Držím palce!

dadka128
15. okt 2023

@vendy23 nedajbože.. to som napisala len pre to aby si o tom vedela, moja skusenost

vero96
16. okt 2023

Ahoj, ja som bola 6+0 a už bolo srdiečko. Ale nie je to pravidlo, radšej neskôr, ako zbytočne stresy

vendy23
autor
16. okt 2023

@ankare
@dadka128
@vero96
Ďakujem baby . Volala sa zajtra sa mám zastaviť u gynekológa . Tak som zvedavá čo povie . 🤗

dadka128
16. okt 2023

@vendy23 drzim silno palce 😍

mmarcinechova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka128
16. okt 2023

@mmarcinechova
@mmarcinechova pravdepodobne kanalik ale skus si kupit test inej znacky a uvidis

vendy23
autor
17. okt 2023

Tak dnes som bola u dr . Tehotenstvo mi potvrdil . Vraj som tak cca v 5 tyzdni . Na ďalšiu kontrolu idem až 30.10. 🤗

simik22
18. okt 2023

@vendy23 ♥️ nech sa darí a veľa zdravia

vendy23
autor
30. okt 2023

@jarka0 ako to dopadlo ? Tiež mám niečo podobné momentálne . Preto sa pýtam . Mám u môjho dr teraz náhradného . A povedal že sa určite musel moj pán dr pomýliť vraj som teraz tak 5-6 týždeň . Podľa sona ale bolo vidieť že od prvej návštevy je to väčšie .

jarka0
31. okt 2023

@vendy23 ahoj, tak ako som písala predtým tak podľa sona som bola 4tt a po 2 týždňoch ako som išla na kontrolu tak už aj srdiečko bilo a dr povedal že je to podľa veľkosti tak 8tt 🤷‍♀️tak som sa ho opýtala že nejako rýchlo rastie 😁a teraz idem 6.11.tak som zvedavá lebo by mal robiť taký podrobnejší ultrazvuk. Ale viem že je všetko v poriadku už len kvôli tomu že každý deň je pre mňa utrpením 🤮🚽ale tajne dúfam že to už čoskoro skončí. Bude držať palce nech to všetko dobre dopadne aj vám 🙏

vendy23
autor
1. nov 2023

@jarka0 nech ste len a len zdravá a nech je všetko v poriadku 🥰 .. ďakujem dúfam že to bude v poriadku aj u mňa . 🙏🏻 Ja idem 13.11 na kontrolu . A čo sa týka nevoľnosti to trpím aj ja . Ráno mám žalúdok ako na vode. Nemôžem dať nič do úst . Pri varení ani nehovorím . Vidím surové mäso a napína ma každú chvíľku .

dagas
1. nov 2023

@jarka0 ahoj ja keď som bola prvý krát na sone tak bor rozdiel medzi velkosťou a poslednou ms 11 dní ,po dvoch týždňoch som bola znova rozdiel bol 7 dní a keď som bola teraz tak som išla s malou dušičkou že či mi zase povie a on že teeeda veď to je na deň presne🤭

jarka0
7. nov 2023

@vendy23 tak včerajšia kontrola dopadla celkom fajn. Len výsledky z krvi mám trochu zvýšené a musím sa objednať na infekčné a na endokrinológiu

vendy23
autor
7. nov 2023

@jarka0 držím palce 🙏🏻 nech je všetko v poriadku 💜

vendy23
autor
13. nov 2023

@jarka0 Dnes mám po kontrole . Všetko je v poriadku . Som 8tt 🙂 už mám aj tehotenskú knižku u mojho dr sa dáva od 8tt 😊 keď mi povedal že je všetko v poriadku spadol mi veliky kmeň zo srdca . ♥️

jarka0
13. nov 2023

@vendy23 jej to sa veľmi, veľmi teším 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre