Kedy je najlepšie si spraviť test?

melanie94
9. nov 2016

Dobrý deň. Chcem sa vás spýtať, myslim si ze niektoré mate viacej skusenosti nez ja....potrebujem poradit z priatelom sme mali nechrany styk presne v den mojej ovulacie a mrcha mi ma prist až za 10 dni alebo podbrusko ma boli uz teraz ako by som to mala dostat....prosim poradte mi ako mam pokracovat....dakujem za odpovede a pomoc

natalysb
9. nov 2016

Na test je prilis skoro. Nezostava Ti nic ine len pockat ked sa nedostavi mrska. Mam podobny problem a mam 1 den do... a este som netestovala. Drzim palce aby to dopadlo podla predstav

melanie94
autor
9. nov 2016

Dakujem

ukulela
9. nov 2016

@melanie94 testuj, az ked ti bude meskat. dopredu je zbytocne, testy ani nie su take citlive, ahy zachytili hlladinu hormonov uz tak skoro ... ja som mala polzitivny az tyzden po meskani. ked som testovala den po meskani, este nic ... tak som myslela, ze nic sa nedeje. testla som az o tyzden. 🙂 oplati sa vydrzat, ako byt neskor sklamana. a tiez usetris na testoch 🙂🙂🙂

melanie94
autor
9. nov 2016

Co som si citala tak ze by niektore testy mali ukazat po 10 dnoch uz a praveze moj priatel bude mat velku oslavu a chcela som si troska popit a bojim sa keby nahodou uz som bola v tom aby som tomu nejak neuskodila a aj sebe tak preto som z toho nervozna a presne v den jeho narodenin ma mi prist mrcha.

ukulela
9. nov 2016

@melanie94 napisat mozu, zalezi, aku budes mat ty hladinu hormonov ... za druhe - ja som mala citlivejsi test - a ako mi ne/ukazal ...
a za tretie - prve dni/tyzdne nie je plod prepojeny s krvnym obehom matky, tak ani lieky ani alkohol prve dni neuskodia.
pohar/dva vina by som si v poho dala, aj tri. ale neozrala by som sa tak, ze opica a okno ...

melanie94
autor
9. nov 2016

To zasa nie....len som chcela vediet..... ďakujem vam informácie

mishach
9. nov 2016

Ja som momentale v 12tt a odporucam test robit, az ked vynecha menzes. Ja som si dovtedy robila 4 a vsetky boli negativne. Az ked mi den meskalo, potom vysiel pozitivny.

melanie94
autor
9. nov 2016

Dakujem za info

ukulela
9. nov 2016

@melanie94 a este ak stojis o radu, poradila by som brat minimalne kyselinu listovu - ak ste aj teraz neboliuspesni, oplati sa ju brat aj pred otehotnenim.

sibalka21
9. nov 2016

@melanie94 Ahoj, ved v den jeho narodenin, ked ti ma prist MS, si sprav test 🙂 AK bude pozitivny bude to pekny darcek pre neho 🙂 Skus vydrzat a drzim place nech vam to vyjde 🙂

melanie94
autor
9. nov 2016

Ved to bol by to super darcek pre neho. 😁

majkaws
9. nov 2016

Mne pri obidvoch tehu ukazalo tyzden pred mrchou. Pri prvom tehu som mala presne taky pocit v podbrusku ako pises, este som si ten den kupovala tampony lebo som myslela ze mi ide skor. Tiez som sa chystala na firemnu zurku tak som si preistotu spravila a ked som zbadala dve ciarky tak som si od radosti ani nevedela dat maskaru. Drzim palce aby vyslo aj vam.

barborka1995
10. nov 2016

Ja som si spravila obyc. pepino test 2 dni pre mrchou a ukazal krasne // ;)

melanie94
autor
10. nov 2016

Vyskúšam teda pred mrchou skusim to aby som vedela na com som.....tak uvidim ako to vyjde som velmi zvedava....lebo zatial zadnie priznaky tak nemam co vsade pisu nevolnost a bolenie prsnikov len to podbrusko ma boli inak nic a som taka akasi nafuknuta len :D....tak som velmi zvedava.....dakujem vam vsetkym za cenne rady

barborka1995
16. nov 2016

Ja nemám vôbec žiadne tehu príznaky a ani hneď na začiatku som nemala :D

chmeluska
16. nov 2016

Ja som testovala v den kedy mali prist a negativny, potom zas o dva dni a uz vyskocila slaba ciarka a to cakame dvojky, az tak po tyzdni meskania mi ukazalo normalnu ciarku

maraska
16. nov 2016

Mne tri dni pred neukazalo nic 10dpo a dva pred bola slaba druha ciarka, 11dpo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre