Kedy je čas spraviť si test?

zuzik16
14. dec 2013

Ahojte dievčatá, už vyše roka sa s priateľom snažíme o babatko a stále nič, ale tento mesiac sa mi stalo niečo divné...poslednu menštruaciu som mala 17.11. a ovuláciu 30.11. a den predtým sme mali nechránený styk...a ide o to že predvčerom, teda 12.den po ovulacii som počas dna niekolko krat pocitila take slabšie pichanie v podbrušku naľavo. myslíte že môžem byť v tom?...neviem či ešte nie je zavčasu na test preto sa pytam kedy je najvhodnejsie sa testovať?..nechcem si davať žiadne zbytočné nádeje. dakujem za rady

peterek414
14. dec 2013

@zuzik16 ahoj ja som mala menzes 14.11 a s manzelom mavame pravidelny pohlavny nechraneny styk a mavam nepravidelny menzes tiez cakam co bude a uz som si robila dnes rano test a bol tam duch sak pozri na https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/je-sanca-ze-som-tehotna-2/

zuzik16
autor
14. dec 2013

@peterek414 ahoj, gratulujem... 🙂 🙂 🙂 dufam že aj u mna to takto bude...

peterek414
14. dec 2013

@zuzik16 urcite treba dufat a nestresovat sa sak zak ked to nevinde ta aspon je dvood skusat dalej....a dakujem dufam ze zosilne ta druha ciarka a daj vediet ako si dopadla 🙂

zuzik16
autor
14. dec 2013

@peterek414 ja viem, netreba sa stresovať a myslieť na to, ale to sa neda 😅 😅 😅 ..dakujem...určite dam vedieť čo a ako..a mysliš že ešte je skoro na test?

peterek414
15. dec 2013

@zuzik16 najlepsie je robit test az ked ti meskaju kramy ale niekedy ukaze aj pred ocakavanimy kramamy tak ze to je na tebe moja 🙂

simonkazga
15. dec 2013

všetko to závisí od toho ako rýchlo rastie hladina HCG. sú baby čo majú prvý pozitívny test len 15-18dní po ovulácii, iné už na 8dpo. Ja som mala na 11dpo ducha. Za skúšku nič nedáš 🙂 Držím palce

babatkoling
15. dec 2013

Ahoj, moj macko sa nam ukazal uz v piatok pred ocakavanym menzesom v nedelu... Nevedela som vydrzat (kedze sme na nom poctivo pracovali), tak som spravila test v piatok doobeda s najlacnejsim testom, aky sme mali doma. Vysla tenucka ciarka. Potom som v sobotu doobeda skusila 2 drahe domace testy - obidva vysli pozitivne. Takze kramy uz v nedelu neprisli...Ja som mala pravidelny 28dnovy cycklus. Ale prosim nezufaj, ak to nevyjde... Vela stastia!

andrearuj
15. dec 2013

Ahoj, tak ja som si robila test cca 4 deň po meškaní menzesu....test ukázal tehotenstvo ale keď som bola na vyšetrení, tak to ešte lekár nepotvrdil, musela som predsa len počkať čosi vyše týždňa ale test sa nemýlil, a teraz máme krásnu dcérku. Myslím, že skôr je to úplne zbytočné....daj potom info ale držím palce!!! Silno!!!

peterek414
19. dec 2013

@zuzik16 ahoj no co uz si si robila test ?ja dnes uz mi meska 5 dni menzes ale vysiel negativny tak este skusim v pondelok a uvidim

zuzik16
autor
13. apr 2014

ahojte vsetky, je mi luto že až teraz sem opať píšem, ale bola som dlhší čas off,... 😒 ..samozrejme vtedy menzes dosiel, aj v januari,februari a marci...ale opat dufam že teraz nedôjde..🙂..ukazalo sa vsak že mam aj cystu na lavom vaječniku, takže to pichanie bolo zrejme od toho 😠 😒

@peterek414 to mi je luto..mne tiez vsetky zatial vysli negativne..ale vidim že ty už mas 2 detičky,..kolko ti pri nich trvalo kym si otehotnela?

peterek414
14. apr 2014

@zuzik16 ahoj pri dcerke ani neviem kedy som otehotnela a ani pri synovy netusim a su na svete...a ja som mala potom potrat a od ftedy sa nedari otehotniet lebo mam zrasty v maternici ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre