Kedy ísť na gynekológiu ohľadom potvrdenia tehotenstva?

9. feb 2023

Zdravím,
už som tu pár krát písala potom som prekonala biochemické tehotenstvo a už sme sa nesnažili, sťahovali sme sa zo zahraničia a v podstate nejak sme vypustili všetko z hlavy.
Prišli sme na Slovensko a meška mi menstruacia, myslela som si že možno stres, nové bývanie, cesta..
urobila som si dnes 2 testy a sú jasne pozitívne
Moja otázka znie čo ďalej ? Kedy sa hlásiť na gynekológii i keď tam pôjdem prvý krát a ako ďalej postupovať ?
Nemám z toho moc dobre pocity
Ďakujem

anjelicek26
9. feb 2023

V prvom rade gratulujem. Vypustit stres a zmenit prostredie a sustredit sa na nieco ineho casto pomoze ;) Ano normalne si najdi gynekologa, ktory ti vyhovuje, ked tu ziadneho nemas... skus sa opytat najprv v skupine mesta, kde byvas, na recenzie, kto je najlepsi...

lucckak
9. feb 2023

Dobrý deň, zavolajte kľudne aj teraz, gynekologičke poviete prvý deň poslednej menštruácie a ona vás objedná ako uzná za vhodné. A samozrejme gratulujem.😊

lvulik
9. feb 2023

A z čoho konkrétne nemáš dobrý pocit?

kvetinka75
9. feb 2023

po 9- 11tom týždni, ak máš nejaké problémy zavolaj skôr

evkamotka
9. feb 2023

Zavolas im, povies termin poslednej ms a sestricka ti na zaklade toho povie termin kontroly kvoli potvrdeniu

kiki68
9. feb 2023

Zavolat si na Gyn a oni daju termin podla info od pacientky. Ze kedy bola posledna ms a pripadne aka je tam anamneza. Mne dali do 2 tyzdnov termin. Vobec sa nestresuj a gratulujem

ivangeline
9. feb 2023

Zavolat a daju termin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre