Kedy a aký test mi mám urobiť?

10. okt 2020

Ahoj idem k Vám s prosbou o radu..

Poslednú menštruáciu som mala 11.9.2020

K možnému oplodneniu by mohlo dôjsť 27.9 a 3.10.

Dnes 10.10 by som mala dostať menštruáciu ( dostávam ju presne ako hodinky i o deň skôr)

Čo sa týka príznakov, cítim sa byť chorá ( bolesť hlavy, kĺbov,, bolesti brucha, nadcha,už 3ti večer sa cítim akoby som mala horúčku, pritom nemám..

Moja otázka znie, či je skoro ešte na test, a aký je najlepší?
Ďakujem

nela6
10. okt 2020

pockaj aspon 11 dni po predpokladom oplodneni, znacku neporadim, mala som asi 5 a ked som bola naozaj tehotna, tak mi vyšli aj tie uplne najlacnejsie pepina... 🙂

s_a
10. okt 2020

Veď počkaj či dnes príde ms, ešte deň neskončil a ak nepride, skús o dva dni otestovať.. meškať môže aj ak si prechladnuta, lebo to čo popisujes nie sú tehotenské príznaky

cookie29
10. okt 2020

No 3.10. by bolo relatívne neskoro s krátkou lutealnou fázou. Kúp test, ten najlacnejší z Dr Maxa alebo v DMke a urob zajtra z prvého ranného moca.

susedka211
10. okt 2020

Také príznaky sedia na koronu 😃 ale nie.... Mne vyšiel pozitívny test už v deň meskajucej ms 🙂🙂 skus si ráno urobiť, zato nič nedáš

bibina666
10. okt 2020

Ja myslim ze ducha by si uz mat mohla, alw je to hodne individualne. Pri prvej som mala ducha a pri druhej mi dokonca zacala ms ale po dvoch dnoch necakane skoncila a test bol vyrazny jak hovado. Al chces na istotu daj tomu dva dni a cikaj rano ako ti tu radia. Drzim palce nech to dopadne tak ako si zelas 😉 daj nam vediet

vierkainka
10. okt 2020

Ja som mala menzes 17.9.a ovuláciu 1.10. Je ešte podľa vás skoro na test? Cykly mam 29 až 35 dňové. Poradíte niektorá aj mne prosím? Ďakujem.

autor
12. okt 2020

Ahoj, tak dnes ráno som si spravila test mám asi ducha vidíte ho tam? , Strieda sa mi k tomu bolesť brucha a slabo hnedý výtok s bielym

amabeldan
12. okt 2020

Jop vidno slabulinku ciarku. Ak budete tehotna kazdym dnom bude silnejsi kupila hy som digitalny ukaze spolahlivo. Mne meska skoro sko vam. Ale testy negativne vsetke.
To spinenie a vytok je v pohode a bezny jav v tehotenstve.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre