Kde kúpim clearblue test?

8. dec 2023

Žienky u nás okres DS neviem nájsť nikde, jedine digitálny ale ja potrebujem buď ultra včasný alebo rýchla detekcia. Idem do BA, viem tam niekde kúpiť?

katariiinkaa
8. dec 2023

Prečo potrebuješ vyslovene tieto? Rýchla detekcia má citlivosť až 20 alebo 25 (nie som si teraz istá) - rovnako ako digitálny.. Ultra včasný je klasicky citlivosť 10, takže keď si tehu, ukáže ti každý 10tkový test. Dokonca tento ultra včasný robí falošné čiarky, keďže má veľa farbiva.. V poslednej dobe sa na to veľa žien sťažovalo..

Diskusia k tomu: https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/clearblue-ultra-vcasny-verzus-obycajny-test/

t1nusa
8. dec 2023

predpokladám že v akejkoľvek lekárni

autor
8. dec 2023

Ja s ním mám veľmi dobré skúsenosti a zároveň mi príde aj najkrajší (rada by som dala mužovi ako darček keď bude pozitívny) 🙂 ale ďakujem za informáciu

katariiinkaa
8. dec 2023

v Dr Max lekárňach som ho videla stále 🙂 Držím palce nech to dopadne tak ako si želáš!

martul
8. dec 2023

@t1nusa no ja som z okresu NZ a pobehala som viacero lekární v nejednom meste a nemali nikde.

autor
8. dec 2023

Tiež okres DS v žiadnej nemali, ani Dr. Max ani Benu. Preto sa pýtam, či v BA ste niekde videli 🙂 Ďakujem!

ivkav5
8. dec 2023

https://www.drmax.sk/tehotensky-test-clearblue-...
Pozri si dostupnosť (na rezerváciu) v predajniach a nájde ti aj BA…možno aj nieclo bližšie teba 🙂

mirkava
8. dec 2023

V eshope kúpiš v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre