Kanálik na teste

31. máj 2021

Ahojte baby , prosím Vás je to kanalik či ? Test robený z ranného mocu (test mamatest ). Keď bol mokrý bolo vidieť ale úplne jemnučká ciarku , po pár min ako uschol bola čiarka viditeľnejšia, na živo je ružová

lienocka2808
31. máj 2021

ako dlho ti mešká menzes? ja som takúto čiaročku mala už 5 dní pred očakávanou menštruáciou.

autor
31. máj 2021

@lienocka2808 práveže nemešká ešte , som 9dpo 🙂

lienocka2808
31. máj 2021

tak to potom vyzerá nádejne 🙂 mala by silnieť, počkaj cca 3 dni a urob si znova z ranného moču. Ale čiarku vidím. A ak nemáš v krvi hcg - tehotenský hormon, nemá tam prečo byť čiarka 🙂

snazilka_bio_mamka
31. máj 2021

Toto nevyzera na kanalik. 🙂

hadecka39
31. máj 2021

Nevyzerá to na kanálik, no isto by som test o pár dni vyskúšala znovu. Držím palčeky 😉

luckalukas_1
31. máj 2021

ved to je ciarocka 😁 a nie kanalik .. gratulujem a drzim palce, nech vsetko v poriadku
ja som mala tiez podobnu ciarku 🤗 a dnes som uz 13tt+4 🍀

miskanathan
31. máj 2021

Myslim ze je to ciarocka...na 9dpo slusna

autor
31. máj 2021

@lienocka2808
@hadecka39
@luckalukas_1 ďakujem baby 😊😌bodaj by ste mali pravdu a konečne by to vyšlo . Uvidím ďalšie dni aj keď neverim tomu , po toľkých sklamaniach

autor
31. máj 2021

@luckalukas_1 gratulujem 🤩🤩😍ti , nech je tehulkovanie v poriadku 😊

luckalukas_1
31. máj 2021

dakujem, tiez drzim palceky 🤞🤗

autor
31. máj 2021

@luckalukas_1 ďakujem pekne 😚

julie19
31. máj 2021

Ja myslím že je to čiarka 🙂 veľmi veľmi slabučká ale vzhľadom na to že ešte ani nemešká ms tak by to malo byt ok ... držím palce nech je o pár dni silnejšia 🤞🙂

autor
31. máj 2021

@julie19 ďakujem pekne 🙏🏽😊

macicka111
1. jún 2021

🤔

snazilka_bio_mamka
1. jún 2021

@macicka111 tak toto je kanálik ako vyšitý. Biela čiarka, nesfarbená. Ak dobre vidím tak pepino test, ten má takúto priesvitnu čiarku, takze nič, negativné.

autor
1. jún 2021

Podľa mna baby nič z toho 🙂

snazilka_bio_mamka
1. jún 2021

ale ja aj na tychto vidim dusikov, ale o dost slabsich ako si mala.. nemohlo to byť biochem.?

snazilka_bio_mamka
1. jún 2021

ja som mala takyto krasny test, 2. den meškania. na druhy den slablo a o den na to som dostala MS :(

autor
1. jún 2021

@snazilka_bio_mamka waaau aký krásny test 😫škoda že to nevyšlo , ty asi tiež biochemické ?

snazilka_bio_mamka
1. jún 2021

hej :( skus este zajtra rano, ak nič nebude na teste tak asi nic.. ale skus este skocit na gyndu, istota je istota.

tesa19
1. jún 2021

Tiez sa mi zdá že nieaky kanálik ale asi nič s toho

lenkalea7
3. jún 2021

Ja som mala dnes takýto 🤰

autor
3. jún 2021

@lenkalea7 wau riadne koľajnice , gratulujem 🍀

lenkalea7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkalea7
3. jún 2021

Ďakujem ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre