Kanálik alebo duch po limite

tincek12
29. apr 2022

Ahojte, je toto kanalik? Je to po limite ,dva dni pred očakávanou ms .. ešte som s tým skúsenosť nemala ,aby sa čiarky neobjavili hneď..ďakujem 🙂

simik22
29. apr 2022

Vyzerá byť pozitívny 🙂

tosomja
29. apr 2022

@tincek12 pozitívny test 😃

janetinka27
29. apr 2022

@tincek12 ahoj a aku znacku pouzivas? vyzera byt pozit

kleopatra114
29. apr 2022

Ak je to pepino test , ešte by som sa netešila. ☹Majú nejakú zlu sarzu, casto vychádzajú pozitívne . Aj mne vysli dva pozritivne a tehotná som nebola

tincek12
autor
29. apr 2022

@simik22
@tosomja kiežby mate pravdu 🙏🏻

tincek12
autor
29. apr 2022

@janetinka27
@kleopatra114
Je to pepino 🤦‍♀️ pri synovi mi ukazoval pekne ako silnela čiarka ,aj dve čiarky mi krásne ukázal. Tak doma iné nemám 😂🤦‍♀️ a o tejto novinke ,že sú zlé som vôbec nevedela 🤦‍♀️

nikol789
29. apr 2022

@tincek12 ja som mala presne takýto test a už mám doma mesačnú dcérku.
Držím palce ❤️

martinka13
29. apr 2022

Pozitívny

ninkaam
29. apr 2022

@tincek12 ahoj, ja som si tiež robila asi 4 tieto pepino testy.. a dnes mi vyšiel podobný výsledok ako tebe, taký neurčitý.. budem dúfať že to nie je zlá šarža.. je to celkom na psychiku 😥 ale držím ti palceky nech je pozitív ❤️

kleopatra114
29. apr 2022

@tincek12 nechcela som tá sklamať . V tvojom prípade budú urcite pozitívne . Ja beriem antikoncepciu, testy som si robil preventívne , lebo som šla na rtg, že keby náhodou - oba z krabicky vysli s duchmi . Potom som sa Dočítala , že tieto nové s tou slabou zelenou farbou sú nejake chybne

tincek12
autor
29. apr 2022

@nikol789
@martinka13
@ninkaam ďakujem, taktiež držím palce 🙏🏻😊 no mňa to dosť veru prekvapilo že tie pepino sú zlé. Ale tak uvidíme ako bude. Ja sama som na pochybách z toho ,že tie čiarky tam neboli hneď

tincek12
autor
29. apr 2022

@kleopatra114 to naozaj nevadí, nič zlé si nenapísala 😊

tincek12
autor
30. apr 2022

@kleopatra114
@ninkaam tak ja dnes mam úplne biely test, skúsila som pre istotu inej značky. Takže je to len tým zlým testom 🤷‍♀️

kleopatra114
30. apr 2022

@tincek12 netuším , prečo to nestiahnu. Veľa zien je sklamaných, alebo naopak “ pokakaných” od strachu ako ja🙂)

sense
30. apr 2022

@kleopatra114 možno preto ze je to pre nich biznis dávať ženám falošnú nádej... Hlavne tým zúfalý kt testujú už pomaly hneď po Sexe prípadne na ďalší den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre