Jemné kŕče a pichanie - pozitívny test

11. sep 2023

Ahojte,
po roku sa nám asi zadarilo.
Dnes som 12 dpo a ráno mi vyšiel pozitívny test.
Mám od predvčera jemné kŕče (ako pri dostaní menzesu) a pichanie po oboch stranách, hlavne na pravej strane...
Samozrejme som vyčítala že to môže byť aj mimomaternicové pri pichaní na jednej strane :(

Moja dr tam je až od pondelka, čiže o týždeň..
Mám asi zatiaľ zachovať kľud a v prípade silnejších bolestí zájsť na pohotovosť ?
Prvýkrát mám pozitívny test, prvýkrát zažívam tieto pocity tak neviem čo je normálne a čo nie.

Ďakujem veľmi pekne

lubkovaandrejka
11. sep 2023

Ahoj 🙂 ja som mala presne take priznaky ako popisujes. Fakt. Do bodky. Vsetko bolo ok, tak hadam bude aj u teba, len klud. Drzim palce 🙂

bajka16
11. sep 2023

Ja som mala kŕče ako pred menštruáciou. Ale trochu intenzívnejšie. Pravdepodobne sa už uhniezďuje plod. Hlavne sa nedrž pod stresom. Držím palce.

kitycat
11. sep 2023

Ja som nemala nic.

Ukludni sa, daj si cokoladu.. ked sa Dr vratiz dovolenky tak jej zavolas a ona ta objedna o take 2-3 tyzdne, terqz by este nebolo nic vidno, je to mensie ako zrnko piesku ❤️

anett30
11. sep 2023

Ja som mala také bolesti že ani pri ms také nemavam... a všetko je zatiaľ v poriadku 😉

banderaska29
11. sep 2023

ahoj, tie bolesti su do istej miery v poriadku, maternica sa zvačšuje. na tieto bolesti nikdy nezabudnem, taky miestami až neprijemny tlak a popichavanie. 🙂 a už mam velké krasne deti. držím ti palce a potichu gratulujem. 🙂

domka222
12. sep 2023

@bajka16 uhniezďuje? Keď už má test jasne pozitívny, je uhniezdené pretože sa už produkuje hcg hormón

rebekah61
12. sep 2023

Ahoj, prežívala som presne to iste. Okrem toho som aj špinila/krvacala. Všetko bolo na koniec v poriadku. Pre pokoj na duši by som skočila k zastupujúcej lekárke alebo na pohotovosť. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre