Jednodňová menštruácia

hamkzzz
23. dec 2018

Ahojte mám veľkú dilemu, ktorú nedokážem sama vyriešiť. Mám 19 rokov a s mojím priateľov sme mali po prvýkrát pohlavný styk, ktorý bol chránený, no bojím sa, že sa na ochranu dostalo trocha predejakulačnej tekutiny aj keď sme robili všetko preto, aby sa takéto niečo nestalo. Bolo to 5 dní pred začatím menštruácie. Týždeň dozadu (pred našim prvým) som si vzala núdzovú antikoncepciu, lebo som mala strach či sa predejakulačná tekutina nejako nedostala ku mne keď sme boli spolu vo vani ( nemali sme pohlavný styk vo vani). Následne po tých piatich dňoch od styku mi menštruácia došla presne na čas, ale len na jeden deň. Mávam menštruáciu tak 5 dní teraz to bol len jeden a krv bola normálna ako bežne a aj bolesti boli také isté. Ďalšie dni som len špinila. Po dvoch týždňoch od tej menštruácie som si spravila test a hneď sa ukázal ako negatívny ( robila som si ho ráno) Potom večer som sa na neho pozrela a ukázala sa slabá bledá čiarka (keď som si ho robila trocha sa mi podarilo nakvapkať mimo) Som v strašnom strese, pretože si dieťa nemôžeme dovoliť, kedže sme obaja na to príliš mladí.

beky1813
23. dec 2018

To je stres, nie tehotenstvo

gabika0825
23. dec 2018

@hamkzzz To máš z tej tabletky PO.... je to velmi silné a nemala by si to brať len tak, tabletka PO sa berie hlavne vtedy keď fakt parneter napríklad vyvrcholí dnu a ty vieš že môžeš z toho ostať tehotná. Nie že ty si mala strach že z tekutiny otehotnieš, čo ani tak nemuselo byť. Ale snáď sa ti to dá do poriadku, no mala som kamošku čo si toto tiež raz zobrala a mala problémy s cyklom dlhšiu dobu a musela to riešiť cez gyn.... Vela štastia

matqa411211
23. dec 2018

Tiež si myslím že to je z tej tabletky, uvedom si ze si ju brala zbytocne a je to kopu hormonov, skus sfotit ten test alebo si spraviť dals (uplne staci jednoduchy za 2€) a budes kludna lebo po takom case uz budes mat jasný vysledok

seva22
23. dec 2018

Ty si si necitala.navod na pouzitie toho tehu testu? Ved tam jasne pisu,ze vysledok testu sa ma odcitat len niekolko minut po kontakte s mocom,nikdy nie niekolko hodin potom,to sa tam ta druha ciarka zobrazi,aj ked nie si tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre