Jedná sa o možné tehotenstvo?

29. máj 2022

Dobrý večer prajem🙂
Prosím Vás chcela som sa spýtať či mi niekto nebude vedieť pomôcť či sa jedná o možné tehotenstvo. Dnes je to už 9 deň čo mi mešká menštruácia lenže už cca piaty deň mam slabulinké bolesti pod bruškom a pichanie na ľavom vaječníku. Dokonca mám strašne citlivé bradavky na dotyk. Podotýkam že som ešte nemala problémy z meškaním. Za každú radu vopred Ďakujem ❤️

matullienka
29. máj 2022

A prečo si si ešte neurobila test? 9 dní je dlha doba a môže ísť aj o tehotenstvo

viestta
29. máj 2022

Chod do lekárne, kup si test a potom ho ocuraj. Všetko bude jasné.

autor
29. máj 2022

@matullienka predvčerom som robila a nevyšiel. A aj svojej ženskej som volala tri dni v kuse a vobec sa nedalo dovolat :(

matullienka
29. máj 2022

Nebola si prechladnuta alebo nebrala nejaké lieky? Ja mávam citlivé a bolestivé prsia vždy pred ms, dokonca sú trochu väčšie a plnšie keď príde ms akoby vyfučali

autor
29. máj 2022

@matullienka minulý mesiac som bola ale dva týždne chorá a nebrala som antb. A prsia nemam naliate len tie citlivé bradavky :(

matullienka
29. máj 2022

No vyskúšaj prípadne ešte test najlepšie z ranného moču

autor
29. máj 2022

@matullienka ďakujem pekne

nelca0510
29. máj 2022

Keď vyšiel test negatívny,tak pravdepodobne len mešká. Rob si test každý 2 deň,až dokým príde.

jaskolka
29. máj 2022

Test nevyšiel pozitívny, alebo vyšiel chybne? (žiadna čiarka, rozpity)
Nie každé meškanie je tehotenstvo, kľudne môže to byť prechladnutie, stres, cysta,a podobne.
X dôvodov môže byť.

autor
29. máj 2022

Robila som kvalitný test CLEAR BLUE :( len teraz neviem čo mam urobiť keďže ženská mi 3 dni mobil nedvíhala :(

lejusinka
29. máj 2022

Teraz bola gynekologicka konferencia a vela lekarov neordinovalo tento tyzden.

autor
29. máj 2022

@lejusinka ďakujem moc zajtra by som sa mohla už dovolať myslíte?

gertys
29. máj 2022

Lekarka Nema za seba ziaden zaskok? Musi ju niekto zastupovat tk chod k nemu. Tu zeny nie su lekarky, nepovedia ti co ti je. Ked ti digi ukazal ze nie si tak nie si. Spolahlivejsi test neexistuje. A po 9 dnoch by ti ukazal uz urcite. Skor sa daj vysetrit ci nemas cystu

kkovacovak
29. máj 2022

Clear blue naozaj nie je dobrá voľba lebo nie je taký citlivý. Kúp si nejaký iný test a otestuj sa z ranného moču. Môže to byť tehotenstvo ale aj nemusí. Zistíš to jedine takto. Ak ani o niekoľko dní nebude pozitívny tak bež k dr.

julkakratka
30. máj 2022

Ahojte žienky, s partnerom sa snažíme už dlhšiu dobu o baby. Už sme jedno stratili a tak sa snažíme o ďalšie. Pár dní mi je blbo. Navečer a hlavne v noci mi je zle od žalúdka, neskutočne sa potím a to ja som sa nikdy nepotila. Mám návaly tepla. Jeden deň by som zjedla všetko na druhý deň nemám chuť na nič. Dnes ráno som si urobila tehu test a vyšiel mi takto (viď obrázok). Na dennom svetle tam bol vidno dúšik. Mám test zopakovať o pár dní? PS menzes mi mešká 9ty deň

lusip
30. máj 2022

@julkakratka vyzerato na tehu 🙂

julkakratka
30. máj 2022

@lusip uvidíme, mala som aj obyčajný pásik test teraz a ten mi neukázal nič💁

gertys
30. máj 2022

@julkakratka tehotna si alebo si bola. Ak ciarka silnie si tehotna ak slabne nastupi oneskorena ms a bolo to biochemicke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre