Jeden test pozitívny, druhý negatívny. Som tehotná?

malina24
18. jan 2013

ahojte, prikladam aj fotku tehotenskeho testo kedze moja skusenost je ziadna.pohlavny styk som mala pred 6 dnami dnes som si urobila test jeden rapid clear ktory mi vysiel negativny a druhy mama test a ten vysiel s druhou slabou ciarkou.chcela by som sa opytat ci toto pokladate za pozitivny test ?

monda17
18. jan 2013

oči očím, ale nič nevidím 😕

majulino
18. jan 2013

myslim ze si si test robila skoro ale podla tohto si tehotna 🙂

ivana149
18. jan 2013

ani ja nič nevidim, skus neskor

jajatko
18. jan 2013

ja som buď slepá, alebo nevidím tú druhú čiarku. tak skús urobiť test ešte zajtra ráno.

anieli_1
18. jan 2013

a to akoze 6dni po styku by malo byt uz vidiet?.ja tam tiez nic nevidim podla mna je najlepsie si robit pry den ms kedy by mala byt.......ja viem ze ta nedockavost ale podla mna je tu aj vela zien sklamanych ked ide napr o biochem.tehu.......takze drzim palce nech tam ta druha ciarka bude 🙂

mahmulienka
18. jan 2013

no nevidim tam nic teda....

habibi78
18. jan 2013

opravujem moju odpoved, poraaadne som sa pozrela na fotku...negativny, alebo testovany skoro....

zanin
18. jan 2013

Presne ako ti tu baby pisu. Treba si robit test az v den ocakavanej MS nejestvuje test ktory by ti urcil tehotenstvo 6 dni po styku. Zelam ti tie II ciarky. Ale treba vyckat aby to malo vypovednu hodnotu. 😉

pingu1
18. jan 2013

ja tam vidim //. ale skoro testujes

katkarv
18. jan 2013

ja vidim,ale u mamatestu je toto skor negativny aspon u mna to tak bolo ☹

martin_1
18. jan 2013

Aj ja tam vidim II ciarky, staci trosku zmenit sklon monitoru 😉

janaalzbeta
18. jan 2013

sorry nič nevidím zopakuj test ráno a osprchuj sa pred tím ako ho urobíš....................... 😉

whiterosses
18. jan 2013

ja sommala dve čiarky.. tá druhá bola slabá .. dr mi povedala že teraz testy sú 99% ...chod doktorke alebosi neskôrsprav druhý

andiekens
18. jan 2013

aj ja vidim 2.. pri zmene monitoru 🙂

lubka1983
18. jan 2013

Podla mna neg.(nie si teh)

cawes
18. jan 2013

ja som uz otocila pc hore nohami ale furt tam nic nevidim. ked som bola tehotna ja, urobila som test a hned tam boli dve // ale teda riadne ani som cakat nemusela

jania023
18. jan 2013

6 dni po styku v ziadnom pripade tehu byt nemozes..najskor 7-10den po styku sa uhniezduje takze by nemohlo hcg este narast..ja som mala taketo testy uz 1000x a stale dosla ms..nehovorim ze tehu niesi ale dnes urcite este niesi..skus najskor testovat 8-9dpo..zavisi kedy si mala ovu nie styk

taja27
18. jan 2013

6 dni po styku????? ja tam vidim čiarku ked otočim monitor ale nos mam na monitore.))))ako je možne že tak skoro ukaže????čudne hm to som ešte nepočulaaa

lenyy
18. jan 2013

tiez ked natocim monitor vidim tu druhu ciarku. no neviem ci ju tam chces vidiet a ci nie 😎

reni1512
18. jan 2013

no ja tam vidim aj druhu ciarku..nejaka taka bola aj moja ked som si robila uplne prvy test.. skus si spravit mamatest este o dva tri dni neskor

dodkap
18. jan 2013

negativny, aj by to bolo teda velmi skoro po styku, to sa dozvies neskor

zuzkat1
18. jan 2013

Skoro testujes. Kedy mas ovulku? Pocula som ze tehu testy zvyknu reagovat aj na ovulku. Tento je negativny

soldi
18. jan 2013

@malina24 mamatest robi falosnych duchov pokial ho namacas dlhsie ako 3 sekundy, toto je jeden z nich. takze klud, tehotna sice mozes byt, ale na testovanie je urcite skoro. odporucam 12 dni po styku, to mas takmer 100% spolahlivost

ivik4
18. jan 2013

@malina24 ved druhu ciarku je pekne vidiet ked sa to priblizi

carmella
18. jan 2013

no ja vidim len jednu

dasulik123
18. jan 2013

troska vidno aj druhu

sisaha
18. jan 2013

po 6 dnoch je velmi skoro. vidim jednu ciarku..

snehulka0610
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielitkaa
6. jan 2021

baby poradte prosim vidno tam nieco ci nic

anelehka
6. jan 2021

@danielitkaa podľa mňa nič, aspoň nič nevidím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre