Jeden pozitívny a druhý negatívny test

niki_9
22. nov 2020

Ahojte baby, žienky
Chcem sa s Vami poradiť.
Meškajú mi 10 dní dnešným dňom. Prvý test, ako keby pozitívny (teda vyzerá to tak)
Druhý negatívny. Mam ešte počkať zopár dní? Alebo sa objednať k doktorke na krv či tam niečo zistí.
Prikladám aj foto 1.testu

klarissa25
22. nov 2020

na oboch testoch je len jedna čiarka.... takže su negatívne...

niki_9
autor
22. nov 2020

@klarissa25 a ta druha?...

klarissa25
22. nov 2020

@niki_9 ved písem na oboch testoch je len jedna čiarka...

niki_9
autor
22. nov 2020

@klarissa25 ale však je tam aj druhá

babovka2321
22. nov 2020

@niki_9 ta rozmocena cast na konci nie je ciarka, ciarka sa zobrazuje blizsie k tej prvej

petamich
22. nov 2020

@niki_9 ta druha je prilis daleko, ak si das do googla pozitivny test najdes tam x tychto rovnakych ako si pouzila aj ty, ciarka "pozitivna" ma byt blizsie k tej prvej, tato skor vyzera ako rozmocena ta kontrolna cas

petamich
22. nov 2020

@niki_9 pripadne ak si chces byt ista skus iny test 🙂 za mna odporucam ten digitalny, tam je odpoved jasna ano/nie, co by mala byt aj na tych ostatnych ale obcas, ked clovek velmi chce lovi aj duchov

kristina2015
22. nov 2020

Však si písala že ideš kupovať druhý test? Či každý deň tu budeš dávať tu istú foto a pýtať sa tu istú otázku?

niki_9
autor
22. nov 2020

@kristina2015 to neznamená ze sa nemôžem opýtať a poradiť.. Neviem co na mňa mierite arogantne.. Ale ďakujem

asia83
22. nov 2020

@niki_9 Keď zlyhajú všetky pokusy, prečítajte si NÁVOD. Platí pre všetky dámy, ktoré sem dávajú jasné testy.

kristina2015
22. nov 2020

@niki_9 Radili zeny kúpiť druhý test ,ten ako dopadol ? Ja keby som chcela vedieť či som tehotná ,kúpim druhý ? A nebudem dávať tu istú foto dennodenne? S tou istou otázkou? Prečo by som mala byť arogantná ? Ja ti tehotenstvo želám ak si ho praješ ,ale buď to tam je,alebo nie je. Popripadne sa môžete snazit ďalší mesiac s úspešným koncom? Alebo kúpiť druhý test či navštíviť gynekológa.🤷

spiruanka
22. nov 2020

Je to test medpharma? Lebo na tom druhom je jasná druhá čiarka a tieto testy majú druhú čiarku blízko ku kraju..ten je pozitívny

niki_9
autor
22. nov 2020

@spiruanka to je ten istý test inak, nie su ona rozdielne. Robila som ho ráno a potom ta druha trochu vybledla to je na tej 1.foto

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
22. nov 2020

Oba testy vyzerajú premočeme a prípadne si zrejme fotila skôr, ako vyschli. Mrkni si v návode, koľko a ktorú časť testu treba namočiť do moču.

spiruanka
22. nov 2020

@niki_9 skús sa objednať k dr. nech ťa aspoň pozrie prípadne zoberie krv a skús si zajtra urobiť test inej značky

dejna_
22. nov 2020

Namočila ste správnu časť testu do moču ? Lebo mne sa zdá že je tá zelená namocena 🙈...ale možno sa mi to zdá

dadus_ka
22. nov 2020

@niki_9 obidva testy su negatívne 🤔

nini1010
22. nov 2020

Podla mna ta ciarka je ovela dalej ako by mala byt.Podla mna je to zly test.Urobila by skm si clear blue alebo mamatest,nie taketo srandy.

katarina51941
23. nov 2020

Podľa mňa ten druhý je pozitivny. Veď je tonpekna ružová ciarka. Ak by to bol kanálik bol si sivý. Skús spraviť ešte jeden.

niki_9
autor
23. nov 2020

@dejna_ nie nie zelena nebola

niki_9
autor
23. nov 2020

@katarina51941 ďakujem za nadej 🙈

dadus_ka
23. nov 2020

@niki_9 ta oranzova sipka kde je, tam ma test ukazovať pozivne. Tam kde je modra, to je rozmocena cast pod obalom..... Tvoj test je bohužiaľ negatívny.

klarissa25
23. nov 2020

@katarina51941 kde prosim ta je pekna ruzova ciarka na druhom teste??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre