Jeden deň som mala menštruáciu. Môžem byť tehotná?

maria123a
7. sep 2020

Ahojte, poslednú menštruáciu som mala 30 augusta, posledný deň takže veľmi slabú, a vtedy sme mali s priateľom aj posledný sex, kedy nám praskol kondóm a všetko šlo dnu, keďže už druhé dieťa zatiaľ neplánujem, užila som na druhý deň tabletku po, po týždni aj prišlo krvácanie . A teda včera a to iba 1 deň, bolo veľmi slabe. . Dnes už absolútne žiadne krvácanie ani kvapka krvi nič mmto už od včera večera.. Takže to krvácanie nebolo ani 24 hodín.. Takže nerozumiem.. Môže to byť asi aj tým ze pred týždňom som mala menštruáciu.. Alebo môžem byť tehotná?

katarinaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
7. sep 2020

Veľmi malá možnosť, že by si bola tehotná, ako vyššie píše, tak tableta po cyklus môže riadne rozhadzat. Takisto test je dobrý, nápad.

s_a
7. sep 2020

@katarinaba načo test, keď len pred týždňom mali sex? :D

cookie29
7. sep 2020

No moze to byt rozhadzany cyklus, ak dobre pocitam, tak poslednu menstruaciu si mala 30.8 takze dnes si 9DC? ak mavas pravidelny cyklus. Povedala by som ze sanca ze budes tehotna je malicka, ale na test je este priskoro...

katarinaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s_a
7. sep 2020

@katarinaba no to je taká všeobecná odpoveď a potom ženy testujú týždeň pred vynechaním ms a dávajú sem každý deň neexistujúcich duchov..

bozzie
7. sep 2020

Taktiez si myslim, ze o tehotenstvo nejde iba si si rozhadzala cyklus tou tabletkou.

tiborm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre