Jeden deň pozitívny digitálny test Clearblue a o dva dni negatívny

11. feb 2021

Ahojte, pred dvoma dňami ráno som si robila digitálny clearblue test a vyšiel mi + 1-2 , teraz som si robila ďalší krava blbá a ten negatívny. Klasické testy mám pozitívne,ale nie úplne silné koľajnice. Môže to znamenať,že za dva dni mi tak kleslo hcg a teda bábätko sa neudržalo alebo som hlúpa,že som si ho robila večer ? Veľa som pila cez deň ,aj vkuse chodím na wc. Neviem či to má na to vplyv. Taký nerv mám na seba,už som sa tešila a teraz toto....

mima1
11. feb 2021

Moze aj nemusi no. Je to tazko povedat. Mne napr digi ukazal dva krat 1-2 a nakoniec testy dalsie bledli a bolo to biochemicke...
Mozes vyskusat jedine tak este dalsi napr zajtra pozajtra atd alebo vydrzat na dr
Drzim palce

mikasz
11. feb 2021

Presne ako pise @mima1.
Moze to byt aj tym, ze si viac pila, moc bol zriedeny, ked ti digi ukazal 1-2, tak hcg este nie je tak vysoke.
Uz ti meska ms?
Ale teda moze to byt aj tym, ze hcg klesa a odchadza to ako biochemicke tehu...
Verim, ze to bude prva moznost a test bude silniet, drzim palce ✊🍀

cookie29
11. feb 2021

Hcg klesá pomaly. Neporovnateľne pomalšie než stúpa. Len pre predstavu ešte mesiac po potrate som mala zvyškové HCG. Takze ja by som skôr hlasovala za to, že si ešte strašne na začiatku a moc bol oveľa menej koncentrovaný, najmä ak si veľa pila ako píšeš. Samozrejme nemožno vylúčiť že išlo o biochemické tehotenstvo.

autor
12. feb 2021

@mima1
@mikasz
@cookie29
Dievčatá ďakujem za odpovede,dúfam že to bolo tou vodou. Ja som si dnes ráno robila klasický test a ten stmavol od minula tak už len čakať.

dlucy
12. feb 2021

tiez sa mi to stalo biochemicke. drzim Ti palce nech je to ok 🙂

autor
12. feb 2021

@dlucy Ďakujem moc krát ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre