Jeden deň pozitívna a druhý deň negatívny test

10. máj 2023

Ahojte, vcera doobeda mi vysiel pozitivny test pepino kazeta. Dnes rano som si robila palickovy a je negativny. Mate s tym niekto skusenost? Mozem byt tehotna ? Menstruaciu mam dost o cca 5 dni , dakujem

stellarstar
10. máj 2023

Testuj až keď bude meškať

daduska6199
10. máj 2023

Kúp si iný test a nie pepino tie vraj duchujú. Ja som si robila deň pred očakávanou ms

lauriik
10. máj 2023

Henten je dost jasne pozitivny. To neni duch. Nemaju roznu citlivost?

magic08
10. máj 2023

pred par dnami som riesila ten isty problem, jeden test jasne pozitivny, a dalsie 3 negativne... mam dva dni do MS, tak uz len čakam a uvidim...

vaneska44352
7. dec 2023

Ahojte baby, mešká mi menzes 5 dní, robila som si 6.12 test a vyšiel mi pozitívný, akože druhá čiarka slabšia ale viditeľná, keďže sa už dlhšie snažíme nechcela som byť sklamaná, tak pre istotu som si robila 7.12 hneď ráno test a vyšiel negatívny, mala som Pepino test jeden aj druhý , nerozumiem tomu, minulý mesiac som mala bohužial biochemické ..
Viete mi prosím niekto poradiť či máte niekto podobnú skúsenosť alebo teda či sa mi oplatí robiť si ďalšie testy, s každým negatívnym príde sklamanie až mám z toho časom už rešpekt ..
Ďakujem za odpoveď.

daduska6199
8. dec 2023

@vaneska44352 ja som robila každý druhý až tretí deň 😊 a skús iné testy pepino sú shity 😁 odporúčam aj digitálny 😊 držím palce

vaneska44352
8. dec 2023

@daduska6199 Ďakujem 🙂

vaneska44352
8. dec 2023

skúsim dnes Clear Blue ultra včasný

blondinka95
8. dec 2023

Autorka ako si dopadla?

hendikep
8. dec 2023

co mate s tym pepinom stale? robila som si ho vcera aj dnes, a duch ziadny… bol biely ako sneh … inak by ma porazilo keby tam bol duch :D

autor
8. dec 2023

@blondinka95 nebola som tehotna 🙂

blondinka95
9. dec 2023

To je zvláštne :/ mrzí ma to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre