Je výsledok testu pozitívny?

15. júl 2024

Ahojte, vidíte tam druhu čiarku? Alebo sa mi to len zdá😃

lenka0q
15. júl 2024

Myslím pozitívny 🍀 skús ešte zajtra ráno ♥️

zazrak1991
15. júl 2024

Niečo vidieť ale radšej spraviť ďalší test o 2 dni a hneď ráno

autor
15. júl 2024

No ja mám zavedené teliesko🙄takže ani som si nemyslela že tam uvidím druhu čiarku,aj ked je velmi velmi slabulinka

majamat
15. júl 2024

toto vobec noznacuje tehu.

slaba ciarka sice tehu oznacovat moze,a le stale musi mat urcitu intenzitu, takyto duchovia nic neznamenaju.
aj tu je to vysvetlene

https://www.youtube.com/watch?v=r16qGxk3IgI
ysseba
15. júl 2024

Negativny, toto je pepino a tie zvyknu robit druhu ciarku. A ty mas navyse teliesko. Myslim, ze sa nemusis obavat. Pre istotu si sprav o dva dni iny test. Pozri ake testy som mala ja a nebola som tehotna…

majamat
15. júl 2024

podla toho videa testy mozu reagovat sem tam aj an nieco ine, cize duchov lovit nema vyznam. ak sa ukazu vyraznejsie ciarky, potom uz to nieco znamenat moze,a le teda u teba je tehu malo pravdepodobne.

autor
15. júl 2024

Problém je že pred týždnom som mala pohl.styk a po ňom som začala špinit,čo trva doteraz ,tak preto som si urobila test lebo sa obavam či sa teliesko neuvolnilo...ale druhy test mi vyšiel negatívny...tak to skúsim ešte o 2 dni

majamat
15. júl 2024

no ale po tak kratkej dobe este ani tehu test pozitivny nemoze byt, ani v pripade tehu.

cookie29
15. júl 2024

negativny a este aj blbo nasvieteny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre