Je už čas na test?

sasiffi
26. jan 2023

Ahojte, som dnes 9DPO, o dva dni by som mala dostať mrchu. Už som dosť nedočkava či to tento mesiac už vyšlo alebo stále nie. 6-8DPO som špinila, cítila som pichanie v podbrušku, boleli má kríže a mala som návaly tepla. Dnes už spinenie nie je už len taký skôr miestami hlien. Myslíte že už je čas na test alebo mám radšej počkať či mrcha príde alebo nie a až potom? Mohli to byť príznaky tehu alebo skôr prichádzajúcej mrchy. Ďakujem za každú radu.

lucia7933
26. jan 2023

ahoj, ak mas dostat za 2 dni..mozno by som skusila...tusim mne vysiel test pozitivny uz 4 dni pred MS
Drzim ti palce🍀 😉

lucia7933
26. jan 2023

inak to spinenie co opisujes a pichanie som mala aj ja...bola to implantacia ..a bolo to tiez par dni pred MS

katuskamala1
26. jan 2023

Vies a kontrolujes si krcok? Ten povie ci ide ms ci nie. Ale to jedine ak si uz robila, ak nie, nesparaj si tam, aj tak to nebudes vediet rozoznat.

sasiffi
autor
26. jan 2023

@katuskamala1 nie krčok som si nekontrolovala

janetinka27
26. jan 2023

@sasiffi tak test si urobit mozes aj bez ohladu na nazory kohokolvek. a potom si urobis trebars aj zajtra, aj pozajtra, podla potreby.

kvadrinkaaa
26. jan 2023

Vsak si správ, ako chces. Mna pichalo tiez po ovulke v podbrušku a dost intenzívne.

sasiffi
autor
26. jan 2023

Keď tie negatívne testy sú frustrujúce 🤦 potom si vždy poviem že som si ho radšej robiť nemala ... keď tak skúsim zajtra ráno

ropucha6
26. jan 2023

Ja by som pockala, naco sa stresovat.

simona1998
26. jan 2023

@sasiffi ja som 11 DPO a stále odolavam😆 tiež sa “bojim” toho negatívneho testu

sense
26. jan 2023

@sasiffi keď ta negatívne testy frustruju správ test až keď ms nepride

maryetta
26. jan 2023

Este by som aspon 2dni pockala 😉

dominika1922
26. jan 2023

Ja už by som spravila😀 tiež som bola nedočkavá a na 9dpo som mala niečo slabučké a 10dpo už aj digitálny ukázal😀

sasiffi
autor
26. jan 2023

@dominika1922 a testovala si ráno? 🍀

dominika1922
26. jan 2023

@sasiffi nie poobede 🙂

emmik46
26. jan 2023

@sasiffi ja mam dostať dnes ms a zatiaľ nič tiež neviem ci mam robiť test alebo počkať

sasiffi
autor
26. jan 2023

@emmik46 ja som sa ulakomila keď som prišla z práce ale bol negatívny, uvidíme no za pár dní no či MS príde alebo nie 🤷

emmik46
26. jan 2023

@sasiffi keď máš až o 2 dní dostať tak snáď ešte 2 čiarky budú.....

emmik46
26. jan 2023

@sasiffi a môžeš dat foto

sasiffi
autor
26. jan 2023

@emmik46 ak budú dve čiarky tak určite dám 😊 a ty ako ? Dostala si ?

emmik46
26. jan 2023

@sasiffi nie,ale ešte len dnes som mala dostať takže to je ešte skoro

matulik123456
26. jan 2023

Ja som dnes tiež 9dpo ale mrchu mám mať až o 6 dni … zatial netestujem aby som nebola sklamana… ale držim palce 🙂

emmik46
27. jan 2023

@sasiffi ráno som robila test a nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre