Je toto ten tradičný duch na Pepino teste?

maria898
1. máj 2022

Ahojte, je toto ten tradicny duch na pepino teste? Mala som 4 testy, tento mi ostal posledny, zajtra mam dostat menzes. Tie predtym boli po minule razy biele.

maria898
autor
1. máj 2022
vandica
1. máj 2022

@maria898 podľa mňa je to pekná ružová čiarka 🙂 Viem že tu píšu babu že tieto testy duchuju, ale mne sa to s nimi nestalo. Vždy mi ukázali pravdivo.

nina004
1. máj 2022

@maria898 Mne to príde ako čiarka. Je pekne ružová. Mne na pepino teste vychádzali čiarky vždy slabšie ako na iných. Skús kúpiť aj inú značku.

maria898
autor
1. máj 2022

@nina004 dakujem, mam velky strach, urcite kupim este test. Problem u mna je ze mam uz len jeden vajcovod a aj ten vraj nepriechodny. Takze sa bojim aby to nebolo mimo

miskamicha
1. máj 2022

@vandica suhlasim s tebou. Krasna ciarka a ani mne nikdy neduchovali 🙂

nina004
1. máj 2022

@maria898 Verím,že strach pri tvojich problémoch máš, ale skús sa tešiť a nebáť. Keď ti vyjdú zas //,tak zavolaj dr nech ťa objedná. Tiež som mala pred synom problémy,dr má objednal 5+1tt,aby videl na sone,kde sa uhniezdil malý. Potom klasický na 8tt,aby videl srdiečko.

maria898
autor
1. máj 2022

@nina004 v septembri to uz som bola po laparke a teda po verdikte ze mam nepriechodny vajcovod som nas objednala do car a stalo sa toto iste zial nevyslo to a teraz zas sme objednany do car na 11.5.a dnes toto. Tak ja uz neviem

majamat
1. máj 2022

@maria898 fuha, to je zlozita situacia, vjcovod moze byt nepriechodny ciastocne. spermie nim prejdu, ale otazne je, ci aj oplodnene vajicko, radsej sa chod na gyndu, nech ta skontroluju. v tom 6tt by to bolo fajn.
drzim palce, ved aj motika niekedy vystreli

lucylliana
1. máj 2022

Skúsi iný test o 2dni a uvidíš. Držím palce

lusyc
1. máj 2022

Podľa mňa pozitívny test. U mňa pepino neduchoval. Zavolaj zajtra dr., nech ťa objedná na vyšetrenie, v priebehu 6 týždňa aspoň gestacny vak uvidí, či je v maternici.

cimage
1. máj 2022

Mne presne ukazali 2tehotenstva. Drzim palce, aby to dobre skoncilo 😉

kleopatra114
1. máj 2022

Tento silno zelený je asi ok , falsone pozitívne sú take slabozelene. A toto je čiarka , nie duch. Gratulujem

nina004
1. máj 2022

@maria898 Veľmi držím palce, nech tentokrát všetko dobre dopadne. 🙏

elizabet173
1. máj 2022

@maria898 chápem tvoj strach, ale mne ten test príde jednoznačne pozitívny, Veľmi ti držím palce.

maria898
autor
1. máj 2022

@nina004 dakujem krasne, snazim sa verit ale strach je vacsi

maria898
autor
1. máj 2022

@elizabet173 dakujem❤️

tipko
1. máj 2022

@maria898 pre mňa pozitívny. Už viac nemusíš testovať, na čo? Skôr čakať na 6 týždeň, čo uvidí lekár, poprípade 2x krv na HCG, či stúpa. Držím palce

banderaska29
1. máj 2022

@maria898 ahoj,, podľa mna ty máš ten pepino test čo je iba jeden v balení. tie su super, tie, ktoré su nespolahlive su tie z dvojbalení... tento je stopro pozitívny ♥

maria898
autor
1. máj 2022

@banderaska29 bolo to dvojbalenie ma som dve taketo balenia a testy predtym minule mesiace boli negativne. Uvidime no, neostava mi nic len cakat

nevenka
1. máj 2022

@vandica nie tieto, toto su este stare povodne. Teraz su take novsie, slabo zelene s napisom HCG a tie robia ducha skoro vzdy. Tento tu, co dala autorka, je podla mna jasne pozitivny.

nevenka
1. máj 2022

@maria898 tento je este ten povodny Pepino test, ten bol v poriadku. Teraz su take svetlozelene s napisom HCG. A potom 1 v baleni taky ruzovy a ten je tiez OK.
Podla mna je jasne pozitivny. Tieto mi nikdy neduchovali a ukazali pozitivitu uz 11 DPO, mala.som slabsou ciarku ako Ty a bolo to tehotenstvo.

maria898
autor
2. máj 2022

@nevenka baby tak skusila som dnes este woman secret. Myslite ze staci ked zajdem buduci tyzden k lekarovi alebo mu uz mam zavolat? Kedze moze ist aj o mimomaternicove v mojom pripade...

nina004
2. máj 2022

@maria898 Na Tom dnešnom to je už krásna silná čiarka. Asi by som lekárovi zavolala. Ale myslím ,že skôr ako v nejakom 5tt neuvidí ani žĺtkový vak. Neviem akého máš dr. Ja som pri synovi volala dr a objednal ma ako som ti písala na 5+1tt, inak sestrička tehotné objednáva až na 8tt.

maria898
autor
2. máj 2022

@nina004 no minule ked som im volala vlastne v takej istej situacii len som aj spinila mi kazali prist hned. Ale nechcem zbytocne ist ked aj tak nic neuvidi. Minule ma kukol jasne bolo to skoro nic nevidel ale vzal mi krv no minule to bolo asi biochemicke lebo tak rychlo ako to zacalo aj skoncilo

nina004
2. máj 2022

@maria898 Skús zavolať a poradí ti určite kedy prísť. V ktorom týždni si šla minule? Silno ti držím prsty.

janula12345
2. máj 2022

@maria898 ak mas taketo veci za sebou, co som mala aj ja podobne.. mne kazala dr prist hned. Zobrat krv, nasadit fraxiparine, aj tabletky zospodu na udrzanie plodu.

maria898
autor
2. máj 2022

@nina004 dakujem

mon29
2. máj 2022

@maria898 gratulujem a silno drzim prsty

maria898
autor
2. máj 2022

@mon29 dakujem snad to bude tentokrat tam kde to ma byt

matulla49
15. nov 2022

3. deň meškania baby je toto len falošný duch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre