Je toto pozitívny test?

19. sep 2022

Ahojte ja viem že pepino duchuju ale toto mi nedá. Slabá ciarka tam je. Je viditeľná aj voľným okom. Myslite že by to môže byť pozitívny test alebo falošne pozitívny? Neni rozpity ten test? Ďakujem za odpovede.

martinka13
19. sep 2022

Rozpity

autor
19. sep 2022

Toto je asi lepšia fotka

patus_2
19. sep 2022

Tento test nie je správne urobený. Je rozmačaný. Ak máš ďalší, tak si urob ráno z ranného moču, ale presne podľa návodu.

autor
19. sep 2022

@patus_2 asi som ho namocila dlhšie ako som mala. Ďakujem. Mám ešte jeden test tak spravím zajtra z ranného.

mariannamariannam
30. sep 2023

O tomto si co myslite baby?

denuss
30. sep 2023

@mariannamariannam ze je to pozitivne a gratulujem😊

mariannamariannam
30. sep 2023

@denuss aj ked mam este pred ms cca 6 dni? Testovala som sa pretoze je mi zvlastne ako pri prvych dvoch tehot. Intuicia ale teraz som zmatena je to po 10r.😅

denuss
1. okt 2023

@mariannamariannam aj mne bolo inak velmi skoro, este mi MS nemeskal a vedela som, ze musim byt tehotna... paradoxne posledny 4.x som tomu neverila, ani ked som videla silno pozitivny test a MS nechodil, tak ta chapem. ved uvidis, ako to pojde dalej, drzim palce, nech to dopadne, ako si prajes😊

mariannamariannam
1. okt 2023

@denuss no asi pockam na ms lebo ma podbrusko boli ako pred ms...ale vdaka jemna nadej je😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre