Je toto naozaj pozitívny test?

olinka213
5. sep 2017

Ahojte, som tu nová, a tak neviem ešte ako prospievat do diskusie, tak som skúsila založiť novú. Dúfam, že to nebude vadít. Tak k veci. Včera som mala dostať menštruáciu, no nič. Deň pred, som si odbila tehu test, slabá čiarka na prvom, aj na druhom. Robila som včera dva testy, a na oboch by som povedala že sú tie čiarky viditeľné, ale chcela by som radu, či naozaj je toto pozitívny tehu test, nieje asi ani rovnako veľká, a myslím, že ani farba nie celkom rovnaká.priznaky velminemam, okrem citlivých pŕs, a len deň meskajucej menštruácie som zatiaľ nič nespozorovala. Pridávam foto, prosím vás o radu. Pekný deň. 😎

olifcek
5. sep 2017

pockaj este pat dni a urob test znova.. 🙂

ale vyzera pozitivne 🙂

ukulela
5. sep 2017

priklanam sa k nazoru pozitivny. este pozri, ci mas test s vyssou citlivostou - ak nie, kup citlivejsi a ciarka bude silnejsia. ja som mala den po vynechani na teste nic, tyzden po vynechani uz kolajnice. medzi tym som netestovala 🙂
drzim palce, prip uz aj gratulujem 🙂

olinka213
autor
5. sep 2017

Ďakujem, deň pred ms som mala iba dusika na teste, aj to som oči skoro vyočila kým som ho našla, ale bol tam a slabucky. No a včera tie dva boli už silnejšie ovela, ksusim ešte zajtra teda alebo pozajtra. Len som chcela vedieť či sa to ráta ako pozitívny, keď nieje rovnako hrubý respektíve zafarbený :p ale čiarka výrazne tmavšia ako pred ms jeden deň. Poslednú ms som mala 7augusta. Kedy by som mala zajst ku dr, ak bude i ďalší test pozitívny, z výraznou zmenou? Ďakujem baby

gondyo
5. sep 2017

nemusíte sa ponáhľať,ak nemáte vážny zdravotný problém,gynekolog potvrdí tehotenstvo a vnútorným usg pozrie,či je to pekne zahniezdené...tehotenskú knižku vám aj tak dajú až neskôr...

cajomila
5. sep 2017

myslim,ze je to pozitiv

olinka213
autor
5. sep 2017

Nemám žiadne zdravotné problémy, len sa pýtam preto lebo už jedno dietatko mám, a som len 14mes po pôrode cisárskym rezom, aj test pri ňom som mala hneď jasný, ale to som bola už v 8tyzdni cca keď som zistila, to bol piatok, a k dr som išla v pondelok. Takže mi to takto vyšlo a nemusela som sa pýtať keďže čiarky boli úplne silné, a s takýmito nemám skúsenosti ;) takže viem že až v 12tyzdni mi založí trhu knižku. Len som pomerne krátko po cisárskom, a odporúča sa minimálne 2roky 🙂

cajomila
5. sep 2017

@olinka213 ja som pri prvom tehu taku slabu ciarku mala.a s tym casovym rozmedzim 2 roky by som si nelamala hlavu...vsak to by si rodila po 2 rokoch a 3-4 mes. to je uuuuplne v pohode.drzim palce😉

xxxxxnnnnn
5. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

olinka213
autor
5. sep 2017

Prepáčte, keďže som tu nová, len od dnes, tak som nevedela ako prispieť do diskusie, a nevedela som nájsť novú, iba staré rok 2016 ospravedlňujem sa 🙂

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olinka213
autor
5. sep 2017

Ďakujem baby za rady, a názory. Skúsim ešte ďalší test. Sama som zvedavá, ako to dopadne 🙂 len teraz navečer pociťujem bolesť podbruška, dúfam že to nič nebude, keďže by som mala mať ms, môže to byť z toho?

ukulela
5. sep 2017

@olinka213 ja som doktorke po pozitivnom teste volala a ona ma sama objednala na nejaky 8-9tyzden. ze zbytocne je ist skor (pokial nezacnem krvacat). teraz este ani akcia srdca nebude a iba by si zbytocne stresovala ... tak na tvojom mieste zavolam do ambulancie a opytam sa, kedy staci prist ... mozno ti v suvislosti s jazvou odporuci prist skor, za opytanie nic nedas. (ale co sa tyka jazvy - opakujem, pariskova tri deti cisarskym a ti dvaja mladsi po roku tusim - takze nemaj boja.)
a bolesti - mozno uz pracuje maternica a citis to. manto zvacsovanie a priprava maternice prve tyzdne doslova bolelo.

eny27
6. sep 2017

Takyto slaby testik tu sedi teraz vedla mna 🙂. Urcite si tehu. ;)

olinka213
autor
6. sep 2017

No my sme sa o prvé tiež nesnažili, veeelmi mladá som ostala tehotna, a to cez antikoncepciu,a teraz vyzerá, že znova. Alebo som urobila chybu v užívaní 🙄 tak uvidím čo mi ukáže ďalší test, práve tento mesiac mám preventívnu u gynekológa, to bude sranda, keď sa ukáže bábätko 😝

mircalla
6. sep 2017

Farba ani nema byt rovnaka. Test je podla mna jednoznacne pozitivny

olinka213
autor
6. sep 2017

@mircalla pri synovi som mala skoro rovnaku druhu čiarku 🙂 preto som prosila o názor, keď pri ňom som mala riadne koľajnice 🙂 a ďakujem za odpoved 🙂

mircalla
6. sep 2017

@olinka213 je uplne normalne ze ta druha ciarka je slabsia, ona casom postupne silnie

pelian
6. sep 2017

Podľa mňa si normálne tehotná, aj slabá čiarka znamená pozitívny test. Ak si si neni istá tak normálne ešte počkaj nejaký týždeň a urob si test znova ale ak čiarka stále bude, nezáleží na tom aká silná tak by si mala ísť k doktorovi

pantarhei
6. sep 2017

Ja som mala taký test a dnes sa vola Natalka 😜

olinka213
autor
6. sep 2017

Ďakujem vám, skúsim ešte jeden, k dr keď pôjdem o týždeň ? Myslíte že to bude skoro? Teraz mi to podľa kalkulačky na nete vychádza 4+2 tt. Viem že to nemusí byť presne, tak sa nechcem ponáhľať k dr. Chcela by som ísť možno bduuci týždeň stredu, tak či nepôjdem zbytočné, či vôbec bude niečo vidieť už aj to bude tehotenstvo ☺kedy ste boli by s dr už videl plod? Pri lrvomdpm ja bola okolo 7tyzdma asi, trocha neskôr som zistila že som tehotná keďže som brala ANTIK. A nečakala som že mešká ku tehu, lebo je vraj normálne že má vynechá pro hak :D

mircalla
6. sep 2017

@olinka213 velmi skoro
Na sono urcite
Tak v 6tt

ukulela
6. sep 2017

@olinka213 ani v 6tt este nemusi vidiet akciu srdca, zalezi aj na kvalite sona ... aby si sa nevylakala. ako som pisala, mna sama sestricka objednala na prve sono az po 8tt a v pohode. aspon na fotke uz nebol iba fliacik, ale uz maly chrustik 🙂

olinka213
autor
6. sep 2017

Dobre ďakujem vám baby, zavolám tam zajtra a dohodnem si termín🙂

olinka213
autor
8. sep 2017

Tak dnes som robila test, aj keď som tušila čo na ňom bude, toto je výsledok. Včera som volala aj dr. Tak vo štvrtok mám ísť na sono. Dúfam, že všetko bude v poriadku 😊

vilma7
8. sep 2017

@olinka213 dr.by som zavolala keby som si bola sama po teste istá- ano je pozitívny a tá už rozhodne, kedy sa máß prísť ukázať.

olinka213
autor
8. sep 2017

@vilma7 ja už som si robila 3testy, a boli takéto, tento je z dnešného rána, a už som vedela že tam čiarka bude, len som chcela vedieť či silnejšia 🙂, takže k dr som volala s istotou..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre