Je to uhniezdenie alebo ovulačné bolesti?

gulka123
24. feb 2021

Ahojte mamičky, budúce mamičky.
Možno hlúpa otázka, ale chcem vedieť 🥰
Posledný deň menštruácie som mala 18.2
S priateľom sme mali styk 17.2 aj 20.2... cez deň som začala cítiť bolesti v podbrušku a cítim ich doteraz... môže to byť uhniezdenie alebo len ovulačné bolesti?
Príde mi to divne, pretože som nikdy takéto bolesti nemala... len pred menštruáciou pár dní, ale po menštruácii nikdy takže som ani pred par mesiacmi nevedela, že existujú ovulačné bolesti... 😅 Môže sa vajíčko uhniezdiť tak skoro?
Ďakujem za odpovede ❤️

michaela789
24. feb 2021

@gulka123 vajíčko sa neuhniezdi pred ovulaciou. Takže ak ti teraz pred týždňom skončil menzes, bude to s najvyššou pravdepodobnosťou ovulácia.

petamich
24. feb 2021

hm toto s najvacsou pravdepodobnostou nebude uhniezdovanie, 17.2. ani 20.2. mi nepridu ako plodne dni, kedze 17.2. ti este trvala menstruacia a 20.2. podla mna isto nemohla byt ovulacia, takze skor ovulacne bolesti alebo nieco ine, ovulacne bolesti totiz isto netrvaju tyzden, vacsinou

sense
24. feb 2021

@petamich ak mala 18.2 posledny den ms, mohla by mat 20.2 ovulaciu ak ma kratky cyklus..mam 23dnovy cyklus a ovulaciu odsleovanu hlienom a testami na 9DC... ak ma dlhsie cykly tak ovulacia este zrejme nebola...a v tom pripade to budu skor ovulacne bolesti ako uhniezdenie..

@gulka123 na uhniezdenie by bolo este skoro 4 dni po styku , a ked si doteraz nemala ovulacne bolesti neznamena za nikdy nepridu... predpokladam ze ovulaciu nesledujes ci uz testami alebo meranim baz.teploty

gulka123
autor
24. feb 2021

No, neviem už naozaj😩
Menštruáciu som mala posunutú, meškala 6 dní tak možno sa posunula aj ovulka? 🙄 Alebo bola skôr? Neviem vôbec... vždy som menštruáciu mala presne a teraz sa v tom neviem zorientovať ako ten cyklus mam rozhádzaný 🥺

sense
24. feb 2021

@gulka123 tak musíš len vydržať ci ďalšia ms príde al nie... Alebo začať s ovulacny mi testami alebo meraním bazalnej teploty.... Lebo na to aby si otehotnela musíš ovulovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre