Je to uhniezdenie?

mrsbntm
24. jan 2024

Som 7. den po ovulacii (odsledované testmi) a mám zlvláštne, mierne pichavé kŕče/bolesti v podbrušku. Včera skôr na lavej strane, dnes už celkovo. Nie je to nič hrozné, ale cítim to. K tomu ešte biely taký hustejší výtok, a častejšie močenie. Najmä ráno, po zobudení ihneď musím bežať aj keď v noci a ani pred spaním nepijem. Ms by som mala mať cca o 8 dní.
Ak to mal niekto podobne na kolkaty den vam ukazal nieco test, aj keď aspon slabo?
Ďakujem za názory.

biglovemom
24. jan 2024

To je skor prechladnutie.
Na mocovy mechur ti nema co tlacit.

Ja som bola 5x tehotna(2x uspesne tehotenstvo)
Raz ma na 7 dpo tusim- raz zapichlo poriadne v podbrusku a na 11dpo bol duch na teste.

mrsbntm
autor
24. jan 2024

@biglovemom ďakujem, prechladnutie neviem lebo ak niečo chytím raz za uhorský rok, tak to sú maximálne sople a teraz si aj dávam vacsí pozor.. samozrejme sa nikdy nedá nič vylúčit 😊 skôr ten výtok a pocity v podbrušku sú tie hlavné príznaky.

zuzanockamt
24. jan 2024

@mrsbntm 8 DPO uhniezdenie (potvrdené na grafe BT) a na 9 DPO pozitívny test.

nevenka
24. jan 2024

@mrsbntm ak mas pozitivny test, tak ovu mohla byt az 2 dni po pozitivnom teste, tak kludne mozes byt len 5 dpo.
Ja som citila podpbne pri prvom dietati, ale az spatne som pochopila, co to bolo, ja som nadavala, ze zas mam zapal mocaku a este aj mykozu k tomu. Ale odvtedy som to mala xy krat a tehotna som pochopitelne, vzdy nebola. Hoci mam 4 deti.

deti95060810
24. jan 2024

pri uhn. som mala slabučké krvácanie.
omylom som to považovala za menzes - test kúpil mm, len neviem v ktorom týždni som bola - samozrejme ukázal dve čiarky , len my sme sa zhodli že je to nejaká blbosť a test sme hodili do koša.

mrsbntm
autor
24. jan 2024

@nevenka áno to viem, cca tak si rátam.. takze 7DPO plus minus jeden deň som aktuálne.

biglovemom
24. jan 2024

@mrsbntm urob test o 3-4 dni 👌🏻 silno drzim palce nech mas dusika😊

mrsbntm
autor
24. jan 2024

@biglovemom ďakujem🤞🏽

sany4554
24. jan 2024

@mrsbntm mam momentalne presne tento isty “problem” pobolievanie v podbrušku a som 6. Den od ovulácie … podla mna to nieco znamena ked to nemam len ja ale radila som sa tu aj ja s babami a hovoria ze to je skoro na príznaky tak neviem 🤷🏻‍♀️

pet888
24. jan 2024

@mrsbntm ono toto su aj priznaky PMS.Telo sa viac prekrvuje a castejsie chodime na wc.A pobolievanie bruska je bezne.Ono priznaky tehotenstva a PMS su takmer identicke☺️A takto skoro je este dost skoro na priznaky tehotenstva,ale drzim palce☺️

mrsbntm
autor
24. jan 2024

@sany4554 a máš odsledovanú ovu? Alebo ideš iba podľa tabuliek? Ja tak viem, že uhniezdenie je od 5 až 10 dpo.
Držím palce aby si to mala tehu 😊
@sany4554

sany4554
24. jan 2024

@mrsbntm podla kalendara 🤷🏻‍♀️😄 a ďakujem, aj ja tebe drzim palce 🙏🏼

hendikep
24. jan 2024

@mrsbntm presne to mam aj ja ale tehotna nie som 100% pockaj na meskanie MS

mrsbntm
autor
24. jan 2024

@sany4554 jooj nato by som sa nespoliehala… mne kalendár vyrátal ovuláciu na 14.deň a mala som ho nakoniec až na prelome 17/18 dňa podľa ovulačných testov. To je dosť veľký rozdiel. Ak náhodou nie si v tom skús si to odsledovať. Ja som zacala asi 11-12 deň vždy v rovnakom čase raz doobeda a raz poobede… a testovala som aj po pozitívnom teste.
@sany4554

sany4554
24. jan 2024

@mrsbntm ano mam to v plane ked nebudem mat pozitivny tehotenský o par dni tak zacnem si robit ovulacne aby som vedela 😊

zuzka1120
31. jan 2024

@mrsbntm Ahoj, môžem sa spýtať, tobila si si test?Ako to dopadlo?😊

mrsbntm
autor
31. jan 2024

@zuzka1120 Ahoj, nakoniec žial som dostala ms, ono to je asi naozaj tak, že človek keď sa snaží o bábätko tak viac vníma svoje telo.. Symptómy ktoré bežne ignorujem som vnímala viac, a bol to PMS. Ale nevadí nový cyklus nová šanca😁

zuzka1120
31. jan 2024

@mrsbntm Milá @mrsbntm , prešla som si tým aj ja, predne rok som sa takto sledovala a dúfala, že sa to už podarí.
Podarilo sa a už je veľký škôlkár.
Tým Ťa chcem povzbudiť a popriať veľa šťastia. Príde to keď to budeš naozaj najmenej čakať.
❤️
( téma ma zaujala pretože je pre mňa znovu aktuálna, síce ja práveže dúfam v príchod ms😒)

mrsbntm
autor
1. feb 2024

@zuzka1120 Ďakujem pekne veľmi milé od teba❤️😊 Aj ja tebe držím palce nech je všetko tak ako si to želáš🍀

bessdonna
13. jún 2024

@zuzanockamt ahoj.ako si podla grafu prosim vedela,ze kedy bolo uhniezdenie?

zuzanockamt
13. jún 2024

@bessdonna Podľa poklesu BT.

bessdonna
13. jún 2024

@zuzanockamt jej to som mala aj ja pri predoslom tehu.no budem poctivo merat dalej a uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre