Je to tehotenstvo alebo rozhádzaný cyklus?

maruska_22
4. jún 2024

Ahojte, prvy menzes po porode som popri tom ako stale dojcim dostala, az ked mal maly 18 mesiacov, teraz som mala dostat 3.krat a nic, meskaju 4 dni. Tehotensky test negativny. Viem, ze cyklus este moze byt rozhadzany, zaroven mi chrobak vrta v hlave a stale rozmyslam, co ked.. mate niektora podobnu skusenost? Nikdy som nemavala taky nepravidelny menzes a aj po druhom porode (to bolo az takmer po 2 rokoch dojcenia) mi nabehol cyklus hned normalny.

andrea2022
5. jún 2024

@maruska_22 áno, mám skúsenosť. Prvý som dostala po deviatich mesiacoch. Potom aj na čas druhý, potom nič, ďalej zas slabý, ďalší meškal, zase pauza a takto to šlo, až som otehotnela 😃 Ale to bolo plánované. Treba sa chrániť keď bábätko neplánujete. Sem tam som si pre istotu robila testy. A práve vtedy keď som si neurobila, lebo však dostala som menzes aj keď slabý som bola v tom. Prišla som na to až v desiatom týždni keď mi bolo už riadne zle 🙂

andrea2022
5. jún 2024

@andrea2022 celú dobu som dojčila, preto ten rozhádzany menzes

andrea2022
5. jún 2024

@andrea2022 pri prvom mi to tiež tak raplovalo popri kojeni, po odstavení sa ustálil a zas prichádzal načas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre