Je to tehotenstvo?

nika4495
26. aug 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať asi 2 roky sme mali s priateľom problém s otehotnením, nemávam pravidelnú menštruáciu niekedy mi meškáva aj pár mesiacov ale gynekológ povedal, že je to v poriadku. Na začiatku mesiaca som bola na folikulometrii a plodné dni som mala mať okolo 5.8. Tento mesiac som si robila okolo 20.8. a 22.8. asi 2 tehotenské testy po tom, čo mi opäť meškala a boli negatívne a keďže som mala zapálené hrdlo brala som antibiotiká ale už po 3 dňoch som si ich vysadila. Následne som si včera urobila ráno test a bola tam aj druhá čiarka síce slabšia ale bola večer to isté a dnes ráno som robila tretí a zas je síce slabšia ako tá prvá ale je tam. Myslíte že teda ide o tehotenstvo lebo ja už tomu moc neverím nemám žiadne príznaky? A ak áno nemohli tie antibiotiká zárodok nejako poškodiť? Ďakujem.

A takto mi vyšli tie testy tenší je zo včera večera a hrubší dnes ráno.

simona232323
26. aug 2018

@nika4495 Je tam 😊

kika6956
26. aug 2018

@nika4495 gratulujem 😁🍀

hviezdicka241
26. aug 2018

Gratulujem urcite si tehotna

pininka
26. aug 2018

Neboj, treba sa poradit ohladom tabletiek ale myslim ze to bude ok. Drzim palce a uzivaj si to. Nie kazda mame priznaky. Mna okrem bolesti prs nebolelo nic.

anve
26. aug 2018

@nika4495 blahoželam...podla mna si tehu😊

ebi88
26. aug 2018

Jej to je iste tehotenstvo. Lieky by nemali, v tejto faze myslim, je male vyzivovane zo zltk. Vaku, nie je napojene na obeh, ak tak ma opravte. Blahozelam.

emuska110
27. aug 2018

Gratulujem

nika4495
autor
28. aug 2018

Ďakujem za odpovede len stále neviem ci tomu veriť lebo aj dnes ta druha čiarka nie je až taká tmavá ako prva tak sa bojím ze mam nízku hladinu HCG a ze z toho nič nebude ale uvidím 🙂

anve
28. aug 2018

@nika4495 ale mas tam tu druhu ciarku? Ja som si robila 3 testy 3 dni po sebe a nikdy som nemala tu 2 ciarku taku istu silnu ako tu prvu...a teraz som v 19tom tyzdni😍

anve
28. aug 2018

@nika4495 btw ja som tiez tomu neverila az dokial som nesla na prve vysetrenie😊

nika4495
autor
28. aug 2018

Áno je tam a v podstate je ju dosť vidieť je to z dneska asi to po chvíli viac stmavlo :D len aj tak tomu akosi neverím :D

anve
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anve
28. aug 2018

@nika4495 blahozelam...po dvoch rokoch to musi byt obrovska radost...zacni tomu verit a zvykat si na to,ze nosis vsebe to vase najvacsie stastie😉

anielicek009
28. aug 2018

Ono kym to este predychas potrva ale tak podla testu vypada ze si tehu tak gratulujem 🙂

dominikabo
30. aug 2018

Baby poraďte.. Mešká mi mrcha mam pozitívne testy ale na Sono nič neukázalo😕😕 prikladám foto.. Myslíte že som??

anve
30. aug 2018

@dominikabo a co ti povedal doktor?

anjelicek26
30. aug 2018

@dominikabo no na sone je dutinka, ci je alebo nie je v maternici podla tohoto tazko povedat. Chod na sono o tyzden a uvidite. Pozitivne testy nie su len tak.

dominikabo
30. aug 2018

@anve že je možné že som.. Keďže plánujeme mrcha mešká.. A mam aj príznaky.. Prsia.. Je mi zle.. Síce nie často.. Ale ze mam prísť o týždeň ak chcem.. Ak nie tak kľudne o 2 týždne.. Aj kamoške tak isto ukázalo na Sone.. Len už som zúfalá ci som ci nie

anve
30. aug 2018

@dominikabo kolko testov ti vyslo,ze si? Pretoze na sone sa ti tehotenstvo potvrdi az okolo 6teho tyzdna najskor,cize mozes byt v 4 mozno v 5 tyzdni...tak si zrob este test...a nic ine ti neostava len pockat...budem drzat palce😉

dominikabo
30. aug 2018

@anve 2 testy jeden ráno jeden poobede.. A obe pozitívne

dominikabo
30. aug 2018

@anve a cca 4 plus 6 cca.. Podľa menštruácie

anve
30. aug 2018

@dominikabo tak to si tehu,kedze testy mas krasne || palicky....len na sone ti to este neukazalo, chod tak podla menstruacie,ze budes po 6tom tyzdni a uz bude pekne srdiecko bit😊

dominikabo
30. aug 2018

@anve doktor vravel ze už budúci týždeň by mali byť vidieť.. Ze ka budem moc zvedavá..

anve
30. aug 2018

@dominikabo ja som si spravila 3 testy vsetky boli pozitivne a neverila som az dokial som to sama na vlastne oci nevidela a to som sla na sono v 6tt...krasny pocit...takze tyzden pocjat a sup este raz na sono

dominikabo
30. aug 2018

@anve pôjdem budúci týždeň.. A uvidím.. Už 2 roky chcem.. Ale manžel nechcel až teraz.. A to ma dcéra už 8 rokov.. Takže som zúfalá.. Ani nemôžem povedať ze mi je zle ani nič mi hovoria ze to preháňam

nika4495
autor
31. aug 2018

No pre istotu som urobila aj dnes neviem koljaty test a zas pozitívny chcela som sa objednať k lekárovi ale nerobí a neviem ci to nie je zavčasu 🙂

nika4495
autor
31. aug 2018

Podľa internetu mi dnes začal 6 týždeň ale ne mávam pravidelnú menštruáciu tak možno je to aj menej. Len stále nemám ziad e príznaky okrem toho ze som rozklepana tak neviem

anve
31. aug 2018

@nika4495 no objednaj sa potom ked zacne robit bude sa ta asi pytat cez tel.kedy si mala naposledy menstruaciu a podla toho ta objedba aspon ten moj to tak robi....ale blahozelam...mamička😉

dominikabo
31. aug 2018

@nika4495 gratulujem😊

nika4495
autor
31. aug 2018

A kedy ste asi začali mať nejaké príznaky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre